Camu Camu Green Power 180g

Camu Camu prírodný vitamín C 130g – Green Power

39,90 € 31,52 €

Camu Camu je prášok z rovnomenného bobuľového ovocia, s vysokým obsahom vitamínu C, ktorý napr. posilňuje imunitu, znižuje únavu a vyčerpanie.

Skladom

MNOŽSTVO

Camu Camu Green Power

je práškovým extraktom z bobuľového ovocia, ktoré je známe pod názvom Camu Camu. Prášok vyniká vysokým obsahom vitamínu C, ktorý posilňuje funkciu imunitného systému, podporuje správnu látkovú premenu, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie a blahodarne prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Vitamín C ďalej chráni bunky pred oxidačným stresom, prispieva k normálnej tvorbe kolagénu,  správnej funkcii krvných ciev, prospieva zdraviu pokožky, kostí, chrupaviek, ďasien, zubov. Pozitívne vplýva na fungovanie nášho nervového systému a psychiky. Produkt je obzvlášť vhodný pre ľudí vystavených zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži.
Jedna dávka Camu Camu prášku ( 1,5 g = zarovnaná kávová lyžička) obsahuje toľko vitamínu C, ako pol kila (500 g) citrónov!

  • POZITÍVNE ÚČINKY CAMU CAMU:
    Posilňuje imunitný systém, čím zvyšuje odolnosť pred vírusmi, pomáha pri liečbe vírusových ochorení dýchacích ciest, chrípkových stavoch a pri prechladnutí.
  • Je silným antioxidantom, čiže chráni náš organizmus pred škodlivými vplyvmi voľných radikálov.
  • Pôsobí preventívne proti vzniku civilizačných ochorení, akými sú cukrovka, nádorové ochorenia, či mentálne choroby.
  • Stimuluje tvorbu bielych krviniek a tým zmierňuje negatívny vplyv stresu a pomáha predchádzať depresiám.
  • Pomáha regulovať normálny telesný rast a blahodarne pôsobí proti únave.

CAMU CAMU,  super-ovocie amazonského dažďového pralesa   

Camu Camu môžeme nájsť iba v delte rieky peruánskeho a brazílskeho amazonského pralesa. Je to doteraz najbohatší známy, čisto prírodný zdroj vitamínu C v celej rastlinnej ríši. Okrem vitamínu C je toto malé bobuľové ovocie bohaté na ďalšie živiny – vitamíny skupiny B (niacín, riboflavín), železo, fosfor, draslík a aminokyseliny. Rovnováha všetkých týchto živín robí z komplexu vitamínu C, obsiahnutého v Camu Camu,  ideálny prírodný zdroj pre naše zdravie. Vďaka vysokému obsahu vitamínu C a spolu faktorov si Camu Camu ovocie vyslúžilo  u fajnšmekrov výstižný prívlastok “najvitamínovejšie” ovocie na svete.

Dospelý 1 zarovnanú kávovú lyžičku 1 až 2x denne. 1x denne je preventívna dávka na udržiavanie obranyschopnosti organizmu. Zvýšená dávka 2x denne sa odporúča užívať nepretržite maximálne po dobu 3 dní a to v prípadoch zvýšenej fyzickej alebo psychickej záťaže, pri únave, oslabenej imunite ďalej pri akútnych zdravotných problémoch (chrípka, nachladnutie, vírusové ochorenia dýchacích ciest,…). Dávku rozmiešajte v minimálne 150 ml vlažnej neperlivej vody a vypite. Deti od 3 rokov ½ kávovej lyžičky 1x denne.

100% prášok z plodov Camu Camu (Myrciaria dubia)

Balenie

180 g

Výrobca

Green Power

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.