Animal Pak 44 baličkov

Animal Pak 44 sáčkov – Universal Nutrition

37,43 € 35,90 €

Animal Pak je najpopulárnejší suplement v histórii, obsahujúci zmes vitamínov a minerálov vo veľkých dávkach, presne stvorené pre aktívnych športovcov.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Moje obľúbené
Moje obľúbené

Animal Pak

je výsledkom snaženia spoločnosti Universal o vytvorenie a prispôsobenie výživového doplnoku potrebám kulturistov, profesionálnych vzpieračov alebo trojbojárov, ale samozrejme aj iných ťažko atletických športovcov či profesionálnych hráčov.

Ich cieľ bol jasný – zostaviť suplement, ktorý telu dodá všetky prvotriedne vitamíny a minerály rozpustné či vo vode ako aj v tukoch. Taktiež boli pridané podporné látky pre detoxikačnú činnosť pečene a trávenie. Táto jedinečná formula Animal Paku je dostupná na svetovom trhu už od roku 1983. A už od tohto roku sa stal Animal Pak najpopulárnejším suplementom v histórii! Dôvod je jednoduchý. Náš organizmus je funguje tak, aby získal všetky potrebné živiny zo stravy. V momente, keď máme záujem o masívne prírastky svalovej hmoty v obrovskom tempe, potrebujeme špeciálnu kombináciu a veľké dávky sacharidov, aminokyselín, minerálov, vitamínov a esenciálnych tukov (EFA).

Práve Animal Pak má presne to, čo potrebuješ. Doplnok obsahuje potrebné vitamíny a minerály vo veľkých dávkach, je obohatený o komplex aminokyselín a rastlinné extrakty dopĺňajú stravu o nevyhnutné zložky pre vývoj svalstva a nakoniec upravuje energetický metabolizmus.

Dávkujte jeden balíček 30 minút pred posledným jedlom, pred tréningom, zapite dostatočným množstvom vody. Pred súťažami, po extra náročných výkonoch dávkujte dva balíčky denne.

Maltodextrin, sulfát vápenatý, citrát cholinu, stearát horečnatý, kyselina stearová, petržel, lopuch, otruby, celulóza, šípky, neobsahuje cukor, škrob, konzervanty a farbivá.

Balenie

44 balíčkov

Výrobca

Universal Nutrition

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.