CLA+GREEN TEA+L-CARNITINE 60 KAPS – OLIMP

CLA+Green Tea+L-Carnitine 60 kaps – Olimp

4.00 z 5
1 Hodnotenie

11,90 €

CLA + Green Tea + L-Carnitine je doplnok, ktorý obsahuje tri z najviac účinných látok pre redukciu tukového tkaniva a udržanie pevnosti postavy.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

CLA+Green Tea+L-Carnitine obsahuje tri z najviac účinných látok pre redukciu tukového tkaniva – CLA, extrakt zo zeleného čaju EGCG a L-karnitín. Starostlivo vybrané suroviny stimulujú všetky fázy spaľovania tukov a zároveň zabraňujú strate pevnosti tela. Po niekoľkých týždňoch používania uvidíš úbytok hmotnosti. Žiadny jo-jo efekt a viditeľné zníženie príznakov celulitídy.

Prečo je kombinácia CLA, zeleného čaju a L-karnitínu tak efektívna v procese chudnutia?

Kyselina linolová – CLA a špeciálne izolované polyfenolické zložky obsiahnuté v zelenom čaji sa vzájomne veľmi účinne dopĺňajú v budovaní a tvarovaní tvojej postavy. Extrakt zo zeleného čaju je bohatý na vysoko účinné bioaktívne látky. Tie zas urýchľujú začiatok degradácie tukov, aktivujú spaľovanie tukov vo svalových bunkách a zabraňujú skladovaniu nových tukových zásob. Kyselina CLA je zodpovedná za totálne zničenie tukových buniek. Zároveň zabraňuje ich obnove. CLA však aktivuje aj proces vytvárania nových svalových bielkovín namiesto strateného tuku.

Aký vplyv má L-karnitín a prečo je kombinácia CLA & ZELENÉHO ČAJU a L-karnitínu účinnejšia ako iba kombinácia CLA a zeleného čaju?

Na trhu je mnoho CLA prípravkov, ale ich použitie v praxi nie je vždy efektívne. Je to najmä preto, že je znížená aktivita jednej z metabolických reakcií, za ktoré je v tele zodpovedný práve L-karnitín. Aj keď zelený čaj polyphenoles a CLA výrazne aktivuje spaľovanie tukov, tento proces môže byť bez karnitínu obmedzený. Karnitín totiž určuje transport tukov do “spaľovacej komory” a zlepšuje prístup ku kyslíku. Jedine kombinácia CLA, zeleného čaju a karnitínu garantuje tak silný efekt chudnutia.
Naša receptúra, na rozdiel od konkurenčnej, obsahuje jedinečný extrakt zo zeleného čaju známeho ako ECCG. Iba v tejto podobe, spolu s CLA, môžu priniesť zaručený efekt.

Ako doplnok výživy zmierni príznaky celulitídy a zabráni jej ďalšiemu rozvoju?
Zvlášť CLA mastné kyseliny hrajú v tomto prípade dôležitú úlohu. Táto látka totiž stimuluje odbúravanie tukov a zároveň chráni svalové tkanivá. Práve premena tukov na svaly pomáha vyhladzovať povrch pokožky, ktorý tým pôsobí krajšie a hladšie. Zároveň CLA účinne chráni pred hromadením nepekných hrudiek tuku, a to v prvom rade v kritickej oblastiach stehien a zadku. Účinnosť celého tohto procesu posilňuje aj L-karnitín.

Užívajte 2x denne 2 kapsule. Prvú dávku užite po raňajkách a druhú 30 min. pred tréningom.

V 4 kps
Conjugated linoleic acid CLA 80% 2000mg
Green tea extract 800mg
L-carnitine 400 mg

Balenie

60 kaps

Výrobca

Olimp

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Spokojnosť so zložením, cenou.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.