Thermogel 80g – Extrifit

4.00 z 5
1 Hodnotenie

1,44 € 1,29 €

ThermoGel ® je unikátny komplexný termogénny spaľovač tukov od Extrifitu®, pripravený na okamžitú konzumáciu v skvelých príchutiach vďaka inovatívnej gélovej forme produktu!

Thermogel 80g - Extrifit - mandarinka SkladomMandarínka 1,44 € 1,29 €
Thermogel 80g - Extrifit - marhula SkladomMarhuľa 1,44 € 1,29 €
Thermogel 80g - Extrifit - kiwi Dostupné na požiadavkuKiwi 1,44 € 1,29 € Napíšte nám
Thermogel 80g - Extrifit - visna Dostupné na požiadavkuVišňa 1,44 € 1,29 € Napíšte nám
Zrušiť výber

ThermoGel ® je unikátny komplexný termogénny spaľovač tukov od Extrifitu®, pripravený na okamžitú konzumáciu v skvelých príchutiach vďaka inovatívnej gélovej forme produktu ! Je určený pre všetkých športovcov, ktorí sa usilujú o maximálne vyrysovanie a redukciu podkožného tuku, a to vďaka svojmu obsahu termogénnych látok (napr. Synefrin, extrakt zo zeleného čaju a ďalšie), stimulantov (kofeín, taurín, ai.) A ďalších účinných látok, ktoré ovplyvňujú metabolizmus tukov (HCA, karnitín, chróm a ďalšie). A to všetko pri nulovom obsahu tukov aj cukrov v celom balení !

Čo všetko Thermogel ® obsahuje?

Thermogel ® obsahuje veľmi široký komplex látok, ktoré ovplyvňujú metabolizmus tukov a prispievajú ku kontrole telesnej hmotnosti vďaka: obsah extraktu zo zeleného čaju, extrakt z citrus aurantium (pomarančovník horký) synefrín, cholín a extrakt z viniča pôsobia  termogénne a výrazne ovplyvňujú metabolizmus tukov a prispievajú tak ku kontrole telesnej hmotnosti. Obsah chrómu prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a znižuje pocit hladu. Thermogel ® obsahuje aj látky so stimulačným účinkom ako je kofeín, taurín a tyrozín, ďalej látky karnitín, inozitol, metionín a v neposlednom rade tiež vitamín B6, ktoré majú v tele množstvo významných funkcií: prispievajú k správnej funkcii energetického metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, reguláciu hormonálnej aktivity a k normálnej funkcii imunitného systému. Tým prispievajú k zníženiu miery únavy, vyčerpania a k normálnej psychickej činnosti aj pri kalorickom deficite napr. V dôsledku rysovacej  diéty.

Návod na prípravu a použitie:

Užívajte jeden sáčok 20 – 30 minút pred tréningom. Možnosť riedenia do 100 – 200 ml vody. Určené na priamu konzumáciu. Denná dávka = 1 sáčok.

THERMOGEL_TABULKA

čistená voda, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), xanthan a guma guar (stabilizátor, zahusťovadlo), aróma, sukralóza (sladidlo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervačné látky), farbivo beta karotén, farbivo chlorofyl, farbivo Karmína

Balenie

80 g

Výrobca

Extrifit

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Efekt to má človek sa zapotí. Chuť no ja neviem mandarínka príchuť nieje to vyslovene zlé hnusné je to skôr také kyslo sladko trpké 😀 určite to ešte zakúpim.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.