Syne Thermogenic Fat Burner 60 kaps

Syne Thermogenic Fat Burner 60 kaps – Extrifit

4.50 z 5
4 Hodnotenie

9,12 € 6,50 €

Syne Thermogenic Fat Burner je vysoko účinným pomocníkom pri spaľovaní tukov a snahe o redukciu telesnej hmotnosti. Obsahuje vysokú dávku synefrínu.

Skladom

MNOŽSTVO

Za názvom Syne Thermogenic Fat Burner sa ukrýva veľmi funkčný výživový doplnok produkovaný spoločnosťou Extrifit. Je veľmi účinným pomocníkom nielen pri spaľovaní tukov, ale aj snahe o redukciu vašej telesnej hmotnosti. V jedinej tablete sa skrýva najvyššia povolená dávka účinnej látky, tzv. synefrín. 168 mg extraktu z tzv. Citrus aurantium obsahuje až 10 mg synefrínu.
Synefrín je vysoko funkčná a efektívna látka, ktorá napomáha redukcii vašej hmotnosti, ďalej stimuluje termogenézu (to je tvorbu tepla v našom tele) a tým zvyšuje energetický výdaj aj to aj bez inej fyzickej záťaže. V prípade, že prijímanie prípravku Syne Thermogenic Fat Burner doplníte tiež fyzickou aktivitou spojenou s diétnym režimom, úbytok vašej telesnej hmotnosti bude rýchly a bezproblémový.
Základné výhody, ktoré vyplývajú z použitia výrobku Syne Thermogenic Fat Burner:
rýchla redukcia vašej hmotnosti
perfektné spaľovanie tukov
termogénne a lipotropné účinky (premieňajú tuk na teplo) – úbytok telesnej hmotnosti aj bez akejkoľvek fyzickej aktivity

Odporúčané dávkovanie:

denne užívajte 1 – 3 tablety, najlepšie 30 – 60 minút pred fyzickým výkonom
vhodná je kombinácia s ďalšími výrobkami od spoločnosti Extrifit – Coffy Stimulant (kofeín) a Carni 50.000 Multivitamin (karnitín + multivitamín)
neaplikujte minimálne 3 hodiny pred nočným spánkom

Zloženie:

synefrin (Citrus aurantium), sorbitol, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý

Balenie

60 kaps

Výrobca

Extrifit

4 hodnotenie produktu

 1. (overený zákazník)

  Za dva týždne 2kg dolu bez navýšenia tréningu

 2. (overený zákazník)

  Odporúčam, ja som zhodila za týždeň 2,5 kg….ale aj s cvičením…

 3. (overený zákazník)

  Výborne plný svoj účel

 4. (overený zákazník)

  Tento produkt som si vybrala preto že ma výhodne balenie za skvelú cenu, ale hlavne preto že som sa rozhodla zhodiť prebytočný tuk z oblasti brucha a stehien. Bola to pre mňa dobrá kúpa,funguje mi to tak ako ma a jednoducho zhadzujem kila a potím sa viac pri tréningu

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.