Stacker 2 100 kps – Stacker 2

24,75 € 15,55 €

Stacker 2, bez obsahu Efedry je určený pre športovcov, ktorí hľadajú prírodný doplnok výživy, ktorý im počas tréningu dodá potrebnú silu a výdrž.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Stacker 2 ™ bez obsahu Efedry je určený pre športovcov, ktorí hľadajú prírodný doplnok výživy, ktorý im počas tréningu dodá potrebnú silu a výdrž. V priebehu 45 minút po jeho užití sa Vám výrazne zvýši hladina energie a nebudete pociťovať únavu. Pomôže Vám efektívnejšie spaľovať tuky, vyrysovať svalstvo a naštartuje Váš metabolizmus bez použitia Efedry.

Stacker 2 ™, obsahuje Tri-GuggLyptoid3 komplex™, unikátnu zmes, ktorá má mimoriadne priaznivý účinok na redukciu telesnej hmotnosti. Prípravok je doplnený o kofeín, ktorý prispieva k pocitu zvýšenia hladiny energie rovnako ako aj výťažky z liečivých rastlín koly, Herba maté alebo gymnema sylvestre. Kombinácia látok zvyšujúcich hladinu energie, Tri-GuggLyptoid3 Complex-u™ a anti-oxidantov je vhodná pre každého, kto chce redukovať svoju telesnú hmotnosť, alebo potrebuje získať dodatočnú energiu s malou pomocou prírodného výživového doplnku na rastlinnej báze. Stacker 2 ™ je navrhnutý tak, aby maximalizoval úbytok telesnej hmotnosti a súčasne minimalizoval úbytok svalovej hmoty.

2 kapsuly denne: 1 kapsulu ráno po prebudení nalačno asi 30 minút pred raňajkami a 1 kapsulu asi 30 minút pred tréningom (v netréningový deň 30 minút pred obedom).

Veľkosť jednej dávky:1 kaps.% DV
Hodnoty jednej dávky
Proprietary Blend198 mg*
Kola Nut Extract (seed)(3mg caffiene group alkaloids)
Yerba Mate (Fruit)
Cassia Mimosoides Extract (leaves/stems/pods)
White Willow Bark
Caffiene (anhydrous)200 mg*
Tri-GuggLyptoid3 ComplexTM25 mg*
Green Tea (leaves)(<1mg caffiene group alkaloids)
Guggulsterone (whole plant)
Gymnema (leaves)

* Daily Value not established.

Dextrose, Gelatin, Stearic Acid, Magnesium Stearate, Titanium Dioxide, FD&C Yellow #5, FD&C Blue #1, FD&C Red #3, FD&C Yellow #6.

Balenie

100 kaps

Výrobca

Stacker 2

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.