Agáve sirup BIO 350 g - Allnature

Agáve sirup BIO 350 g – Allnature

5,50 € 4,64 €

Agáve sirup BIO je vynikajúce zdravé prírodné sladidlo s nízkym glykemickým indexom, chuťou a konzistenciou podobné medu, ktoré je vhodné aj pri diétach.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Agáve sirup BIO natural

Vynikajúce zdravé prírodné sladidlo s nízkym glykemickým indexom chuťou a konzistenciou podobné medu.

Sirup z agáve je prírodné nerafinované sladidlo, ktoré sa získava z rastlín agáve šetrným a zdĺhavým procesom. Práve tento spôsob spracovania umožňuje zachovať v sirupe veľké množstvo telu prospešných živín.  Listy agáve sa najprv narežú a následne sa z nich zbiera každý deň šťava, z ktorej sa špeciálnou technológiou pri teplotách do 48 ° C nechá odpariť voda.

AGÁVE SIRUP BIO 350 G – ALLNATURE

Sirup má krásnu jantárovú farbu a riedku konzistenciu a vďaka jeho neoceniteľným vlastnostiam sa mu hovorí “zlato mexických indiánov”. Agáve sirup má až o 30% väčšiu sladkosť, a preto ho je potrebné v oveľa menšom množstve než bežne používaný cukor.

Výhodou sirupu agáve oproti iným sladidlám je, že obsahuje minimálne 66% fruktózy a maximálne 25% glukózy. Využitie nájdete v teplej, ale aj studenej kuchyni. Je vhodný pre diabetikov a pri rôznych diétach. Vďaka vysokému obsahu fruktózy má sirup z agáve všetky výhody tohto populárneho sladidla. Fruktóza je sladšia ako repný cukor a rovnakej sladkosti pokrmov dosiahneme s polovicou kalórií. 

Sirup z agáve podporuje tráviaci proces, preventívne pôsobí proti ukladaniu nezdravého cholesterolu a preventívne pôsobí proti kardiovaskulárnym ochoreniam. Nestimuluje pankreas k vylučovaniu inzulínu tak ako ostatné cukry – má nízky glykemický index a po konzumácii nezvyšuje hladinu krvného cukru tak rýchlo ako med či biely cukor. Je preto vhodným sladidlom pre diabetikov za lekárskeho dohľadu (u cukrovky druhého typu), hypoglykemikov a ľudí, ktorí majú problémy s trávením sacharózy.

Je vhodný aj pre deti a rekonvalescentov.

Agávový sirup je ľahko rozpustný v teplej či v studenej vode. Dobre sa kombinuje s obilninami, orechmi, semiačkami, do nápojov, ako náhradné sladidlo do kávy a dokonca aj do čaju.

Agávový sirup je ľahko rozpustný v teplej či v studenej vode. Dobre sa kombinuje s obilninami, orechmi, semiačkami, do nápojov, ako náhradné sladidlo do kávy a dokonca aj do čaju. Je to taktiež úžasné sladidlo na varenie konzervovanie či pečenie.

30g agáve = 50g cukru – 3 polievkové lyžice.

Skladujte v suchu a chlade mimo slnečného žiarenia.

v 100 g
Energetická hodnota1275 kJ (15%*)
Energetická hodnota300 kCal (15%*)
Bielkoviny – proteíny0,5 g (1%*)
Sacharidy – uhlohydráty75 g (29%*)
z toho cukry75 g (83%*)
Tuky0,5 g (1%*)
z toho nasýtené mastné kyseliny0,1 g (1%*)
Soľ0,03 g (1%*)
*) Referenčné hodnoty príjmu

100 % koncentrovaný sirup z agáve.

Balenie

365 g

Výrobca

Biorganik

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.