100% Organic Nopal 90 kaps

100% Organic Nopal 90 kaps – Viridian

18,89 €

100% organický produkt, obsahuje 500 mg výťažku z kaktusového fíku opuncie. Je veľmi bohatý na vlákninu. Obsahuje množstvo vitamínov a minerálov.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

100% organický produkt, ktorý obsahuje 500 mg výťažku z kaktusového fíku opuncie (Opuntia ficus – Indica). Produkt získal certifikát od autorizačného úradu Soil Association ako organický produkt, ktorý garantuje ekologický pôvod použitých ingrediencií.
Nopal je veľmi bohatý na rozpustnú a nerozpustnú vlákninu. Obsahuje množstvo vitamínov (najmä vitamín A, vitamín C, vitamín K, ale tiež aj riboflavín a vitamíny B5, B6, B12) a minerálov (najmä najmä vápnik, sodík, draslík, magnézium a železo).
Čistota produktu
• Svojou čistotou a zložením spĺňa tento produkt parametre kategórie Kosher
• Všetky zložky sú 100% aktívne
• Produkt získal certifikát od autorizačného úradu Soil Association ako organický produkt, ktorý garantuje ekologický pôvod použitých ingrediencií.
• Použitá je výhradne forma kvalitných kapsulí rastlinného pôvodu s obsahom “voľného” prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu tvoriť až 50 % tablety)
• Výrobok neobsahuje geneticky modifikované, alebo ožarované zložky
• Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: preto je vhodný pre vegánov
• Neobsahuje žiadne konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

Berte 3 kapsule denne – 1 kapsula ráno, 1 kapsula na poludnie, 1 kapsula večer. Dávkujte vždy počas jedla, alebo bezprostredne po jedle, zapite dostatočne vodou.

Nutričné informácie

Počet dávok v balení: 30×3 kapsule
1 kapsula obsahuje 500 mg 100% Organického Nopalu
Energetická hodnota v 100g je nižšia než 50 kJ (12 kcal )

100% organický nopal

Balenie

90 kaps

Výrobca

Viridian

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.