Kĺbová výživa Articular Drink 390 g - GymBeam

Kĺbová výživa Articular Drink 390 g – GymBeam

12,20 € 11,80 €

Pomocou Articular Drink budú vaše kĺby v bezpečí. Vďačí za to unikátnej formule na obnovu kĺbov, v ktorej nechýbajú overené účinné zložky, ako MSM, Chondoritín a Glukosamín, ako aj prémiové RunCollg kolagénové peptidy. Okrem toho obsahuje aj 7 kľúčových vitamínov nevyhnutných pre zdravie kĺbov a chrupaviek.

Kĺbová výživa Articular Drink 390 g - GymBeam - pomaranc Dostupnosť 1-5 dníPomaranč 12,20 € 11,80 €
Kĺbová výživa Articular Drink 390 g - GymBeam - malina Dostupnosť 1-5 dníMalina 12,20 € 11,80 €
Kĺbová výživa Articular Drink 390 g - GymBeam - broskyna Dostupné na požiadavkuBroskyňa 12,20 € 11,80 € Napíšte nám
Zrušiť výber

Kĺbová výživa Articular Drink 390 g – GymBeam

Articular Drink je komplexná kĺbová výživa v nápoji, ktorá chráni zdravie celého pohybového aparátu a spojivového tkaniva. Podporuje obnovu a regeneráciu väzov, kĺbov, chrupaviek, pomáha predĺžiť vitalitu a silu kĺbov. Pomocou Articular Drink budú vaše kĺby v bezpečí. Obsahuje unikátnu formulu s účinnými látkami, ako MSM, Chondoritín, Glukosamín, RunCollg kolagénové peptidy a 7 kľúčových vitamínov pre zdravie kĺbov a chrupaviek.
Articular Drink – komplexná kĺbová výživa v chutnom nápoji, ktorá obsahuje overené účinné látky, ako MSM, Glukosamín a Chondroitín, ale aj RunCollg peptidy a 7 kľúčových vitamínov
Articular Drink je komplexná kĺbová výživa v nápoji, ktorú oceníte pri ochrane zdravia pohybového aparátu a spojivového tkaniva – je výbornou prevenciou voči úrazom. Okrem toho podporuje obnovu a regeneráciu väzov, kĺbov, chrupaviek, pomáha predĺžiť vitalitu a silu kĺbov, ktoré sú ohrozené či už kvôli rastúcemu veku, nadmernej záťaži alebo športovej aktivite.

Pomocou Articular Drink budú vaše kĺby v bezpečí. Vďačí za to unikátnej formule na obnovu kĺbov, v ktorej nechýbajú overené účinné zložky, ako MSM, Chondoritín a Glukosamín, ako aj prémiové RunCollg kolagénové peptidy. Okrem toho obsahuje aj 7 kľúčových vitamínov nevyhnutných pre zdravie kĺbov a chrupaviek.

Articular Drink a jeho účinné látky
Kolagénové peptidy RunCollg – patentovaná formula enzymaticky hydrolyzovaného kolagénu s vitamínom C. Kolagén tvorí štruktúru kostí a kĺbov, väzy, chrupavky a kožu. Vyživuje kĺby, zlepšuje pohyblivosť, bráni starnutiu kĺbov a zmierňuje ich bolestivosť. Pre dosiahnutie čo najvyššej využiteľnosti prešiel kolagén procesom hydrolýzy. Hydrolyzovaný kolagén je teda zmes bielkovín – malých aminokyselín, ktoré sa rýchlo absorbujú do krvného obehu a tu pomáhajú formulovať nový kolagén v tele.
Glukosamín – je aminokyselina, ktorá sa prirodzene vyskytuje v tele, a je základnou stavebnou jednotkou chrupavky kĺbov. Je nevyhnutná pre správnu funkciu kĺbov a prispieva k ich ochrane pred poškodením. Bráni tiež bolesti a zápalom kĺbu, dodáva chrupavkám a šľachám pružnosť a elasticitu.
MSM (metylsulfonylmetán) – je organická zlučenina nevyhnutná pre zdravie všetkých tkanív v tele. Výrazne zvyšuje zdravie kĺbov, ich flexibilitu a pohyblivosť, zmierňuje zápaly, opuchy a redukuje bolesť. Podporuje tiež tvorbu kolagénu a vitamínov C, H, B5 a B12.
Chondroitín sulfát – je zastúpený v medzibunkovej hmote chrupavky, kde vyživuje a stimuluje produkciu dôležitých látok pre chrupavky kĺbov. Chráni chrupavky pred deštrukciou a poškodením, ale priaznivo vplýva aj proti bolesti a zápalu kĺbov.
Kyselina L-askorbová (Vitamín C) – okrem toho, že podporuje funkciu imunitného systému, urýchľuje tiež hojenie a udržiava tkanivá a kosti zdravé a v kondícii. Pomáha zúžitkovaniu vápnika, železa a aminokyselín, napríklad pri tvorbe a regenerácii kolagénu, kostía šliach.

Vitamíny – obsahuje 7 vitamínov nevyhnutných pre procesy podpory v kostnom tkanive a zabránenie degradačným procesom.

Articular Drink a jeho výhody
komplexná kĺbová výživa
obsahuje 4 účinné látky (MSM, Chondroitín, Glukosamín)
je obohatená o prémiové hydrolyzované peptidy RunCollg
je obohatená o celý rad vitamínov
má rýchlu vstrebateľnosť
podporuje zdravie celého pohybového aparátu
chráni, obnovuje a regeneruje chrupavky, väzy a kĺby
podporuje silné kĺby, kosti a chrupavky
pomáha pri zápaloch a opuchoch
redukuje bolesti kĺbov a kostí
dodáva kĺbom pružnosť a elasticitu
poslúži aj ako výborná prevencia
má výbornú chuť

Do pohára s objemom 2 dcl nasypte jednu odmerku (13 g) výživového doplnku, zalejte vodou a dobre premiešajte. Odporúčame užívať 1 až 2-krát denne.

Nutričné hodnoty (príchuť orange)1 dávka (13 g)
Energetická hodnota155,5 kJ / 36,6 kcal
Tuky0,005 g
 z toho nasýtené0 g
Sacharidy3 g
 z toho cukry0,2 g
Bielkoviny6,72 g
Soľ0 g
Hydrolyzované kolagénové peptidy7000 mg
Glukosamín sulfát800 mg
Chondroitín150 mg
MSM (metylsulfonylmetán)800 mg
Vitamín C500 mg
Vitamín B15 mg
Vitamín B23 mg
Vitamín B65 mg
Vitamín B9400 mcg
Vitamín E25 mg
Vitamín D330 mcg

 

Príchuť pomaranč: hydrolyzované kolagénové peptidy, maltodextrín, glukosamín sulfát, MSM (metylsulfonylmetán), vitamín C (kyselina askorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), prírodná aróma, chondroitín sulfát, farbivo (betakarotény), sladidlo (sukralóza), vitamín E (tokoferol), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B1 (tiamín), vitamín B6 (pyridoxín), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B9 (kyselina listová).

Príchuť broskyňa: hydrolyzované kolagénové peptidy, maltodextrín, glukosamín sulfát, MSM (metylsulfonylmetán), vitamín C (kyselina askorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), prírodná aróma, chondroitín sulfát, farbivo (betakarotény, červená repa), sladidlo (sukralóza), vitamín E (tokoferol), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B1 (tiamín), vitamín B6 (pyridoxín), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B9 (kyselina listová).

Príchuť malina: hydrolyzované kolagénové peptidy, maltodextrín, glukosamín sulfát, MSM (metylsulfonylmetán), vitamín C (kyselina askorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), prírodná aróma, chondroitín sulfát, farbivo (červená repa), sladidlo (sukralóza), vitamín E (tokoferol), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B1 (tiamín), vitamín B6 (pyridoxín), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B9 (kyselina listová).

Príchuť

Malina, Pomaranč, Broskyňa

Výrobca

Gymbeam

Balenie

390 g

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.