viridian-Chlorella-bestbody.sk

Chlorella 90 kapsúl Organic – Viridian

29,44 € 26,50 €

Chlorella je sladkovodná riasa. Prirodzene obsahuje veľký rozsah nutrientov a fytonutrientov a má najväčší obsah chlorofylu zo všetkých rastlín na Zemi.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

100% Organic chlorella

Chlorella je sladkovodná riasa a jeden z najkomplexnejších potravinových zdrojov na svete. Prirodzene obsahuje veľký rozsah nutrientov a fytonutrientov a má najväčší obsah chlorofylu zo všetkých rastlín na Zemi.

Produkt sa používa ako:

  • intenzívna detoxifikácia organizmu
  • prírodný zdroj vitamínov, minerálov a bielkovín
  • zdroj chlorofylu

Čistota produktu

– všetky zložky sú 100% aktívne

– je použitá výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacných tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných pojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)

– produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky

– neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov

– neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

– zložky obsiahnuté v produkte pochádzajú z plodín a rastlín od malých lokálnych producentov. Jednou z kľúčových zásad Viridianu je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovnako vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese – doslova od semienka až po finálny produkt.

Balenie: 90 kapsúl (45g)

Dávkovanie: 1-3 kapsule denne s jedlom, alebo podľa doporučenia lekára

1kaspula obsahuje: Bio Chlorella (s narušenou bunkovou stenou) 400 mg

Zloženie v 1 vegánskej kapsuli: Bio Chlorella (s narušenou bunkovou stenou) 400 mg, vegetariánska kapsula (hydroxypropylmethylcelulóza).

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti a kojace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosah detí. Skladujte v chlade a suchu.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.