Chlorella – 1200 tabliet

Chlorella – 1200 tabliet – VitalVibe

5.00 z 5
1 Hodnotenie

44,00 € 29,59 €

Chlorella obsahuje rastový faktor skladajúci sa z aminokyselín, beta glukánov, nukleových kyselín, peptidov a polysacharidov, ktoré sú prospešné pre pre naše telo.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Chlorella je jednobunková mikro riasa, je najbohatším prírodným zdrojom chlorofylu (5% alebo dokonca viac), ktorý zvyšuje počet červených krviniek v ľudskom tele. Tento doplnok stravy sa skladá z 55% z bielkovín a obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny. Chlorella sa nachádza v stojatých vodách bohatých na organickú hmotu a vo vlhkej pôde.

CHLORELLA – 1200 TABLIET – VITALVIBE

Kultivovaná chlorella rastie vo sladkovodných rybníkoch pod prísnym dohľadom. Po vypestovaní hlavnej kultúry pre dosiahnutie správnych koncentrácií sa bunky chlorelly vyčistia a dehydrujú.

Prášok je po usušení zlisovaný do tabliet, ktoré sú bez výskytu všetkých aditív. Obsahuje vitamíny skupiny B, vitamín C, vitamín E a beta karotén a minerály železo, zinok, fosfor, draslík, jód a vápnik. Rovnako je bohatá na chlorofyl, ktorý zlepšuje nasýtenie hemoglobínu v krvi kyslíkom. Mnoho živín v riase tiež pôsobí ako antioxidanty, takže neutralizujú voľné radikály. Bunková stena chlorelly obsahuje aj stráviteľnú vlákninu.

Naša chlorella pochádza od taiwanského výrobcu s dlhoročnou tradíciou pestovaním chlorelly, v podmienkach obdobných ekologickému hospodárstvu. Na európskom trhu je exkluzívna. Každá šarža je riadne testovaná, preto dodávateľ ručí za stálu kvalitu produktu.

Prečo táto chlorella nie je „BIO“?

Aj napriek tomu, že chlorella splňuje všetky normy a testy zodpovedajúce štandardom ekologickej produkcie (BIO certifikátu), v ČR ju európsky trh neumožňuje označiť ako BIO. Taiwanskí pestovatelia chlorellu necertifikujú, pretože v Taiwanu tento typ testovania nie je potrebný. Faktom však zostáva, že Taiwan patrí medzi producentov chlorelly pyrenoidosy s najvyššou kvalitou na svete.

Balenie: 1200 tabliet

Dávkovanie:

dospelí 4-6 tabliet 3x denne, deti od 3 rokov 1-3 tablety denne s vodou.

Pokiaľ užívate lieky, berte chlorellu vždy s odstupom 1 hodiny.

Kontraindikácie: 

Nie je doporučené konzumovať spoločne s vitamínom C.

Pri užívaní lieku na zníženie zrážanlivosti krvi (Warfarin), konzultujte užívanie chlorelly s lekárom a lekárnikom.

Upozornenie: 

Chlorella môže znižovať krvný tlak.

Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určená deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.

Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste mimo dosahu detí.

Nutriční hodnotyv 1 dávke: 12 tabliet
Energetická hodnota33 kJ/9,2 kcal
Tuky0,3 g
z toho nasýtené0 g
Sacharidy0,1 g
z toho cukry0 g
Vláknina0,3 g
Bielkoviny1,5 g
Soľ**0 g
Železo1,4 mg (10 %)*
Horčík8,3 mg (2,2 %)*
Vitamín B20,13 mg (9,3 %)*
Vitamín B60,06 mg (4,3 %)*
Vitamín K36,6 µg (48,8 %)*
Chlorofyl54,9 mg

100% Chlorella vulgaris s dezintegrované bunkovou stenou.

Balenie

1200 tbl

Výrobca

VitalVibe

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Produkt som si vybrala na základe odporúčania od susedky. Som s ním spokojná. Chlorelu užívam asi rok a cítim sa skvele. Užívam ju dvakrát denne. Ráno doma – pokojne ju rozhryziem a vychutnám, až potom zapijem dostatočným množstvom vody. Popoludní v zamestnaní – rovno prehĺtam, aby som na nikoho necerila zelené zuby. Oba spôsoby sú bez problému. :-)

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.