Chlorella – 1200 tabliet

Chlorella – 1200 tabliet – VitalVibe

5.00 z 5
1 Hodnotenie

44,00 € 36,90 €

Chlorella obsahuje rastový faktor skladajúci sa z aminokyselín, beta glukánov, nukleových kyselín, peptidov a polysacharidov, ktoré sú prospešné pre pre naše telo.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Chlorella je jednobunková mikro riasa, je najbohatším prírodným zdrojom chlorofylu (5% alebo dokonca viac), ktorý zvyšuje počet červených krviniek v ľudskom tele. Tento doplnok stravy sa skladá z 55% z bielkovín a obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny. Chlorella sa nachádza v stojatých vodách bohatých na organickú hmotu a vo vlhkej pôde. Kultivovaná chlorella rastie vo sladkovodných rybníkoch pod prísnym dohľadom. Po vypestovaní hlavnej kultúry pre dosiahnutie správnych koncentrácií sa bunky chlorelly vyčistia a dehydrujú. Prášok je po usušení zlisovaný do tabliet, ktoré sú bez výskytu všetkých aditív. Obsahuje vitamíny skupiny B, vitamín C, vitamín E a beta karotén a minerály železo, zinok, fosfor, draslík, jód a vápnik. Rovnako je bohatá na chlorofyl, ktorý zlepšuje nasýtenie hemoglobínu v krvi kyslíkom. Mnoho živín v riase tiež pôsobí ako antioxidanty, takže neutralizujú voľné radikály. Bunková stena chlorelly obsahuje aj stráviteľnú vlákninu.

Užite 6-12 tabliet s vodou, džúsom alebo smoothie.

100% Chlorella vulgaris s dezintegrované bunkovou stenou.

Balenie

1200 tbl

Výrobca

VitalVibe

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Produkt som si vybrala na základe odporúčania od susedky. Som s ním spokojná. Chlorelu užívam asi rok a cítim sa skvele. Užívam ju dvakrát denne. Ráno doma – pokojne ju rozhryziem a vychutnám, až potom zapijem dostatočným množstvom vody. Popoludní v zamestnaní – rovno prehĺtam, aby som na nikoho necerila zelené zuby. Oba spôsoby sú bez problému. :-)

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.