ZINC 100 tbl – Scitec Essentials

5.00 z 5
3 Hodnotenie

3,75 €

Scitec ZINC je určený pre všetkých jedincov, ktorí chcú výrazne urýchliť celkovú regeneráciu, je tiež optimálna pri dlhodobej únave a preťaženia. Predlžuje tiež tzv. REM fázu spánku, teda fázu, kedy organizmus regeneruje.

Skladom

MNOŽSTVO

ZINC Scitec Essentials

Zinc (zinok) je minerálna látka, jedna z mikroživín, zohrávajúca viacero dôležitých funkcií v ľudskom organizme. Zároveň je to jediná kovová látka, ktorá sa nachádza vo všetkých enzýmových skupinách.
Zinc podporuje správnu syntézu DNA, zásaditosť kyselín, metabolizmus sacharidov, správne kognitívne funkcie, plodnosť a schopnosť rozmnožovať sa, správny metabolizmus mastných kyselín a makroživín, optimálne využitie vitamínu A v organizme, syntézu proteínov. Udržiava zdravé kosti, vlasy, pokožku, nechty, optimálnu hladinu testosterónu v krvi, správne videnie, správnu činnosť imunitného systému, chráni bunky pred oxidačným stresom a je významný aj pri bunkovom delení.

Denná dávka je 1 tableta.

Balenie

100 tbl

Výrobca

Scitec Essentials

3 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    Jeden z najdolezitejsich mineralov :-).

  2. (overený zákazník)

    Výborné :)

  3. (overený zákazník)

    Vyborny doplnok ku strave, staci aj polovicna davka… pre mna najlepsi doplnok na imunitu co som vyskusal. Treba brat pravidelne,staci aj 12-13 MG.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.