UNIsport Zero 1000 ml – Nutrend

14,75 € 13,90 €

UNISPORT ZERO je obohatený o zdroj makro-minerálov horčíka, sodíka a draslíka. Extrakt zo zeleného čaju zasa podporí metabolizmus a stimuluje telo.

UNIsport Zero 1000 ml - Nutrend - bitter-lemon SkladomBitter Lemon 14,75 € 13,90 €
UNIsport Zero 1000 ml - Nutrend - broskyna-marakuja SkladomBroskyňa-Marakuja 14,75 € 13,90 €
UNIsport Zero 1000 ml - Nutrend - ruzovy-grep SkladomRužový grep 14,75 € 13,90 €
UNIsport Zero 1000 ml - Nutrend - visna-cierna-ribezla SkladomVišňa-Čierna ríbezľa 14,75 € 13,90 €
Zrušiť výber

UNIsport Zero – Nutrend

UNISPORT ZERO je koncentrovaný športový nápoj s miernou mineralizáciou a nulovým obsahom cukru.

Popis produktu

Jeho uplatnenie nájdeme pre doplnenie tekutín pri športovej aktivite aj mimo nej. Vďaka tomu, že sa jedná o hypotonický nápoj, dôjde pri jeho konzumácii k rýchlejšiemu doplnenie tekutín a minerálov v tele ako u iných typov nápojov.

Hypotonický nápoj UNISPORT ZERO je obohatený o zdroj makro-minerálov horčíka, sodíka a draslíka. Ďalej obsahuje aminokyseliny taurín, L-karnitín a L-alanin pre dodanie energie na povzbudenie mysle. Extrakt zo zeleného čaju zasa podporí metabolizmus a stimuluje telo.

UNISPORT ZERO je určený pre rehydratáciu organizmu pri fyzickej aktivite i mimo nej. Tento produkt môžu užívať aj ľudia s diabetes I. aj II. typu.

Výhody

  • Horčík priaznivo ovplyvňuje činnosť svalstva, nervovej sústavy a srdca,
  • Extrakt zo zeleného čaju pomáha znižovať hladinu LDL cholesterolu, stimuluje organizmus a pôsobí proti oxidačným vplyvom prostredia,
  • Taurín pomáha znižovať krvný tlak a podporuje stimuláciu tela i mysle,
  • L-karnitín podporuje srdcovú aj mozgovú činnosť, ďalej sa vďaka nemu lepšie využíva tukové tkanivo ako zdroj energie pre fyzickú aktivitu,
  • L-alanín ako aminokyselina ľahko podporujúca metabolizmus a fungujúca ako zdroj energie.
  • odporúčame pre lepšie používanie a dávkovanie použiť dávkovaciu pumpičku  https://bestbody.sk/obchod/aminostar/davkovacia-pumpa-na-iontstar/

 DÁVKOVACIA PUMPIČKA NA UNISPORT

10 ml koncentrátu do 600 – 700 ml čistej vody. Vypite maximálne 50 ml koncentrátu denne.

použitie: pre presnú prípravu nápoja použite priloženú odmerku.

Nutričné hodnoty100 ml10 ml
Energetická hodnota211 kJ / 49 kcal21 kJ / 5 kcal
tuky0 g0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0 g0 g
sacharidy0,4 g0,04 g
z toho cukry0,2 g0,02 g
vláknina4,5 g0,45 g
bielkoviny1,5 g0,15 g
soľ1,4 g0,14 g
taurín1000 mg100 mg
L-karnitín500 mg50 mg
L-alanín500 mg50 mg
Extrakt zeleného čaju150 mg15 mg

 

 

UNISPORT ZERO príchuť pink grep: regulátor kyslosti kyselina citrónová, emulzia ružový grep (aróma, farbivá E 124 a E 110 – môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), voda, stabilizátor polydextróza, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, dihydrogénfosforečnan draselný, sladidlo sukralóza, aróma naringín, extrakt zo zeleného čaju (50% polyfenolov, 8% kofeínu), konzervačné látky sorban draselný a benzoan sodný.

UNISPORT ZERO príchuť višňa + čierna ríbezľa: regulátor kyslosti kyselina citrónová, voda, emulzia čierna ríbezľa (aróma, farbivá E 133 a E 122- môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), stabilizátor polydextróza, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, aróma, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, dihydrogénfosforečnan draselný, sladidlo sukralóza, extrakt zo zeleného čaju (50% polyfenolov, 8% kofeínu), konzervačné látky sorban draselný a benzoan sodný.

UNISPORT ZERO príchuť broskyňa + maracuja: regulátor kyslosti kyselina citrónová, voda, stabilizátor polydextróza, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, aróma, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, dihydrogénfosforečnan draselný, sladidlo sukralóza, extrakt zo zeleného čaju ( 50% polyfenolov, 8% kofeínu), konzervačné látky sorban draselný a benzoan sodný, farbivo E 102 – môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

UNISPORT ZERO príchuť bitter lemon: regulátor kyslosti kyselina citrónová, voda, emulzia bitter lemon (aróma, farbivá E 102 a E 110), stabilizátor polydextróza, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, dihydrogénfosforečnan draselný, sladidlo sukralóza, extrakt zo zeleného čaju (50% polyfenolov, 8% kofeínu), konzervačné látky sorban draselný a benzoan sodný, farbivo E 102. Farbivá E 102 a E 110 môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Hmotnosť1000 g
Balenie

1000 ml

Výrobca

Nutrend

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.