Mutant Whey 4540g

Mutant Whey 4540g – PVL

51,50 € 47,90 €

Máme tu zmes ť proteinových zdrojov, je obohatený o glutamín, neobsahuje aspartam, má vynikajúcu chuť, nízky obsah cholesterolu a znížený obsah laktózy.

Mutant Whey 4540g - PVL - cokolada Dostupné na požiadavkuČokoláda 51,50 € 47,90 € Napíšte nám
Mutant Whey 4540g - PVL - vanilka Dostupné na požiadavkuVanilka 51,50 € 47,90 € Napíšte nám
Mutant Whey 4540g - PVL - jahoda Dostupné na požiadavkuJahoda 51,50 € 47,90 € Napíšte nám
Zrušiť výber

PVL  Mutant Whey:

bol špeciálne vyvinutý po 28 mesiacoch výskumu.

 • Nový Mutant WHEY proteín je unikátny, 5 stupňový srvátkový proteín, ktorý spúšťa enormný rast svalov a zvyšuje retenciu dusíka.
 • Nový Mutant WHEY bol špeciálne vyvinutý po 28 mesiacoch výskumu.
 • Jedná sa o svetovo prvý proteín, pri ktorom boli použité špeciálne druhy proteínu, z ktorých  každý má svoje vlastné a jedinečné vlastnosti.
 • Tento 5 zložkový WHEY proteín sa dostáva ku každému receptoru zvlášť a tým zabezpečuje jedinečné dopravenie stavebných látok do cieľových buniek.

Čo nájdete v Mutant WHEY?

 1. 5 druhov srvátkovej bielkoviny, ktoré vyvolávajú extrémnu proteínovú syntézu
 2. Posilnená extra zložka glutamínu
 3. Neobsahuje aspartám, ako sladilo je použitá sukralóza
 4. Extrémne lahodná a krémová chuť, ideálna na každodenné užívanie
 5. O polovicu menej cholesterolu, ako pri iných druhoch srvátkových proteínových koncentrátov
 6. Znížený obsah laktózy
 7. Maximálne instantný

Čo obsahuje?

 • NITROSERUMTM je nová forma srvátky, s ktorou dosiahnete rýchlejší rast svalov a navyše posilníte vylučovanie rastového hormónu. Iste vám  je známe, že srvátkové izoláty sú rýchlo vstrebateľné, ale nie všetky môžu byť absorbované. NITROSERUMTM vstrebáva tieto bielkoviny stálym tempom, čo zabezpečí postupné zásobovanie svalov stavebnými látkami. Obsahuje prírodné fosfolipidy a kolostrálne rastové faktory (IGF-1, IGF-2), ktoré podporujú rast organizmu. S Mutant WHEY budete cítiť, ako vaše telo rastie a je silnejšie!
 • ActiNOS: je hydrolyzovaný Whey proteín s bioaktívnou  peptidovou  izoláciou. Vyrobený patentovaným systémom, ktorý rýchlo stimuluje NOS (syntázy oxidu dusnatého), až o 950%. Tým sa zlepšuje prietok krvi a zabezpečí sa tak lepšia výživa pre vaše svaly!
 • Hydrolyzovaný Whey proteín poskytuje kritické bioaktívne látky, vrátane Di, Tri a Oligo peptidy, beta-laktoglobulín, alfa-laktalbumín, sérový albumín a imunoglobulíny. Jedná sa o nový „Platinum Standard“, dokonca ešte rýchlejší, než tradičné srvátkové izoláty! To je číslo jedna v schopnosti retencie dusíka v organizme!
 • Kontrolovaný komplex obsahuje komplex vlákniny, ktorý pomáha zlepšovať dokonalejšie vstrebávanie aminokyselín a tým sú receptory schopné lepšie absorbovať každú frakciu srvátky.

 

 

Odporúčané dávkovanie:

Bežná dávka: Pridajte 2 odmerky PVL Mutant Whey do 250 – 450 ml studenej vody a intenzívne miešajte po dobu 15 – 25 sekúnd. Užite po tréningu.

Mutant dávka: Pridajte 3 odmerky PVL Mutant Whey do 500 ml studenej vody a intenzívne miešajte po dobu 15 – 25 sekúnd. Užite po tréningu.

Veľkosť jednej porcie:1 odmerka (36 g)
Počet dávok v balení: (2 270 g)64
Počet dávok v balení: (4 540 g)126
Hodnoty jednej dávky
Kalórie150 kcal/630 kJ
Tuky3,5 g
Saturované tuky2 g
Sodík100 mg
Sacharidy7 g
z toho cukry2,5 g
Bielkoviny22 g
Vláknina1 g
Aminokyseliny:v 2 odmerkách
L-glutamín a glutámová kyselina7,6 g
L-leucin4,8 g
Kyselina L-asparagová4,4 g
L-lysin4,0 g
L-prolin2,6 g
L-valin2,4 g
L-isoleucin2,6 g
L-threonin2,8 g
L-alanin2,3 g
L-serin2,2 g
L-fenylalanin1,3 g
L-tyrosin1,5 g
L-arginin0,8 g
L-glycin1,2 g
L-methionin1,1 g
L-histidin0,7 g
L-cystin1,1 g
L-tryptofan0,7 g

 

Zloženie:

NitroSerum (Unikátny membránovo filtrovaný srvátkový koncentrát/fosfolipidový komplex), Mikro filtrovaný srvátkový koncentrát, srvátkový izolát, ActiNOS hydrolyzovaný srvátkový bioaktívny peptid izolát, hydrolyzovaný srvátkový izolát, Dispersion Controlled Complex/Thickeners (modifikovaný škrob, emulgátor: karboxymetylcelulóza (E466), ovsené a sójové prášky, inulín, stabilizátor: xantánová guma (E415)), Amino Blend (taurín, L-treonín, glycín, glutamín peptidy z hydrolyzovaných pšeničných bielkovín, L-Leucin), prírodné a umelé príchute, protihrudkujúca látka: acesulfam draselný (E950), chlorid sodný, sladidlá: acesulfam draselný (E950), sukralóza (E955), regulátory kyslosti: citrát draselný (E332), škorica, emulgátor: sójový lecitín.

Upozornenie:

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko, sóju, ovos a pšenicu. Vyrábané na strojoch ktoré spracovávajú arašidy, vajcia, siričitany, slnečnicové semienka, orechy a kôrovce.

Hmotnosť4540 g
Balenie

4540 g

Výrobca

PVL

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.