Maximum Krea-Genic 554g Weider - bestbody.sk

Maximum Krea-Genic 554g – Weider

32,00 €

Krea-Genic je nová forma kreatínu s vylepšeným transportným systémom. Zaisťuje maximálne svalové prírastky, nárast sily a zlepšenie regenerácie po tréningu.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Maximum Krea-Genic

Je  výrobok v kapsulovej forme od spoločnosti Weider. Obsah je 750 mg Kre Genic v každej jednej kapsule.
Krea-Genic (Smart Food Nutrition – German Molecular Technology) je celkom nová generácia kreatínu s vylepšeným transportným systémom.

Je to dva krát zaistená kreatínová formula – to znamená, že maximalizuje stabilitu v žalúdku aj v krvi, je patentovaná a posúva schopnosť vstrebávania sa kreatínu na novú úroveň. Toto zaisťuje efektivitu, ktorá vo výslednej forme zaisťuje maximálne svalové prírastky, nárast sily a zlepšenie potréningovej regenerácie.
Výrobok funguje na forme maximálnej stability kreatínu v každom organizme. Jedinečný je pritom nie iba 100 percentný stabilný kreatín, ktorý svalová bunka prijíma, ale aj fakt, že Krea-Genic je schopný vháňať kreatín do buniek veľmi vysokou rýchlosťou. Vďaka tomu je omnoho vyššia tvorba ATP (adenosintrifosfát), čo je nukleotid zodpovedný za prácu svalov.

6,5g denne najlepšie 30 min. pred tréningom v 200ml vody, v netréningový deň ráno na lačno

Nutričné hodnoty v 100 g výrobku:
energetická hodnota … 203 kJ/49 kcal
bielkoviny … 11,8 g
sacharidy … < 0,1 g
tuky … < 0,1 g
kreatin monohydrát (100 % Krea-Genic) … 86,3 g

kreatin monohydrát (100 % Krea-Genic), želatína, regulátory kyslosti: uhličitan sodný, draselný, vápenatý, protispékavé látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý, antioxidant: kyselina askorbová, farbiva E 110, E 127, E 172

Balenie

454 g

Výrobca

Weider

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.