Lipo 6 Black Ultra Concentrate 60 kaps – Nutrex

5.00 z 5
4 Hodnotenie

19,43 €

Lipo 6 Black je vysokokvalitný produkt pre extra rýchle a viditeľné redukovanie tukov, účinne odbúrava uložené tuky a zaručuje pevnosť postavy.

Skladom

MNOŽSTVO

Lipo 6 Black

Je najpredávanejší spaľovač tukov v USA, ktorý bol vyvinutý z jeho úspešného predchodcu Lipo 6. Je to najsilnejší spalovač tukov aký kedy firma Nutrex vyrobila. Produkt bol odozvou na presýtený Európsky a Americký trh veľkým množstvom nekvalitných a neúčinných spaľovačov.

Lipo 6 Black Ultra Concentrate napomáha spaľovaniu tukov na novej úrovni! Je neporovnateľný! Ak chcete produkt pre extra rýchle a viditeľné redukovanie tukov, potom je tento produkt tým najlepším kandidátom.

Ukrýva v sebe zložky, ktoré likvidujú tuk v tele veľmi rýchlo, ale zároveň mimoriadne účinne a výkonne! Aktivuje hnedé tukové tkanivo, v ktorom sú geneticky kombinované 3 termo-chemické fenyletylamíny. Extrémne silná formula 5-stupňovej pôsobnosti zabezpečuje zničenie tukových buniek.

Výhody Lipo 6 Black

 • 5 stupňová pôsobnosť
 • 2 x silnejší thyronin pre hyperaktívny tuk
 • vytvára vyššiu telesnú teplotu na odbúranie uložených tukov
 • kompletné kvapalné disperzie pre extrémnu pevnosť a silu

LIPO 6 Black Ultra Concentrate nie je vhodný pre osoby mladšie ako 21 rokov. Neužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Nikdy neprekračujte maximálne odporučené dávkovanie. Nepoužívať Synephrine, kofeín z iných zdrojov, vrátane kávy, čaju, sýtených nápojov a iných doplnkov stravy alebo lieky. Tento produkt obsahuje kofeín.

Pred užívaním Lipo 6 Black Ultra Concentrate sa poraďte so svojím lekárom, ak užívate lieky, vrátane inhibítorov MAO, antidepresíva, aspirín, drogy alebo výrobky obsahujúce fenylefrín, efedrín, pseudoefedrín, alebo iné. Poraďte sa so svojím lekárom pred použitím, ak máte choré srdce, pečeň, obličky alebo ochorenia štítnej žľazy, duševné poruchy, ťažkosti pri močení, diabetes, vysoký krvný tlak, srdcová arytmia, časté bolesti hlavy, zväčšenie prostaty alebo cukrovku. Skladujte mimo dosahu detí.

Vzhľadom k extrémnej sile LIPO 6 Black Ultra Concentrate, musí byť striktne dodržiavané všetky pokyny na štítku balenia.

-užívajte 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu poobede.

-nikdy neprekročte počas užívania jednu dávku 2 kps.

-dbajte na dodržiavanie pitného režimu počas užívania produktu (odporúčame 8-12 pohárov vody denne)

-neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Užívanie väčšej dávky neprinesie lepšie účinky, ale naopak môže viesť k nežiadúcim účinkom.

-pre maximálny výkon by nemal byť braný LIPO 6 Black Ultra Concentrate s jedlami. Užívajte najmenej 30 minút pred jedlom.

-LIPO 6 Black Ultra Concentrate by mal byť braný v cykle. Maximálna dĺžka cyklu je 8 týždňov, po ktorých nasleduje 4-týždňová prestávka.

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kapsula)
Chróm (Chromium picolinate)100 mcg
Bezvodý kofeín250 mg
N-acetyl-L-tyrozín110 mg
Paullinia Cupana (semeno)100 mg
Citrus Aurantium (plod)60 mg
Capsicum Annuum (plod)5 mg
Piper Nigrum (plod)5 mg

Želatína, mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý, oxid titaničitý, oxid kremičitý.

Balenie

60 kaps

Výrobca

Nutrex

4 hodnotenie produktu

 1. (overený zákazník)

  Tento produkt je mega silný,dobré je davkovanie 1tbl 2x za den, ale neodporučam piť k tomu kavu alebo ine kofeinové pripravky,potom nastane bušenie srdca,viem o čom hovorím:) ale učinky a výsledok sa dostavili,takže spoko.

 2. (overený zákazník)

  vyborny spalovac tukov, vyhovuje mi viac ako klasicka lipo 6 black, kedze staci uzivat menej kapsul a ucinok je rovnaky

 3. (overený zákazník)

  Výborný doplnok na chudnutie stále sa k nemu vraciam pri chudnutí. Pri správnej strave a tréningu zaznamenávam super výsledky.

 4. Jednoznačne najlepší spaľovač aký som kedy užíval. Lepší ako iné omnoho drahšie spaľovače.
  Každý, kto sa už niekedy pokúšal schudnúť, pozná ten moment, keď sa pokles váhy napriek diéte a cvičeniu zastaví a napriek maximálnej snahe sa nedarí schudnúť. Lipo 6 Black výrazne pomáha presne v takýchto situáciách. V podstate váha stále ide dole. Pravdaže bez rozumnej diéty a cvičenia to nejde.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.