GB-l-carnitine_1000_mg_-_gymbeam_-_20_tabs-bestbody.sk

L-carnitine 1000 mg 20 tabl. malina – GymBeam

3,55 €

L-carnitine je spaľovač tukov s obsahom 1000 mg l-karnitínu v jednej dávke. Produkt je vhodný pre ľudí, ktorí sa snažia o redukciu hmotnosti.

Skladom

MNOŽSTVO

L-carnitine obsahuje 1000 mg látky l-karnitín v jednej šumivej tablete pre intenzívne spaľovanie tukov

L-carnitine je spaľovač tukov s obsahom 1000 mg l-karnitínu v jednej dávke. V balení nájdete až 20 tabliet s malinovou príchuťou. Produkt je vhodný pre športovcov, ale aj pre ľudí, ktorí sa snažia o redukciu hmotnosti.

L-karnitín je štandardná biologická forma karnitínu, ktorá sa prirodzene nachádza v ľudskom tele, v strave a suplementoch. Rýchlo sa vstrebáva a podporuje metabolizmus tukov tým, že na seba viaže mastné kyseliny obsiahnuté v tukoch a umožňuje im prechod cez mitochondriálnu membránu bunky, kde sa z nich tvorí energia.

L-carnitine a jeho výhody:

  • obsahuje 1000 mg l-karnitínu na dávku
  • je vo forme praktických šumivých tabliet
  • podporuje metabolizmus tukov
  • ide o populárny spaľovač tukov
  • je vhodný pre športovcov a pri redukcii hmotnosti

Rozpustite 1 šumivú tabletu v 200 ml vody.

Nutričné hodnoty1 tab
L-karnitín tartrát1000 mg

L-karnitín tartrát, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, hydrogenuhličitan sodný, vypĺňajúce látky: sorbitol, nosič sladidlá: polyetylénglykol, sladidlo: sukralóza, farbivá: ribofavín.

Upozornenie

Skladujte mimo dosahu malých detí! Uchovajte v suchu a pri teplote do 25°C. Výrobok nie je určený deťom. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté na základe nevhodného skladovania, alebo použitia. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.