Joint Complex 90 kaps

Joint Complex 90 kaps – Viridian

5.00 z 5
3 Hodnotenie

20,56 €

Joint Complex predstavuje kombináciu zložiek a rastlinných extraktov, ktoré prispievajú k správnej funkcií kostí, chrupaviek, ďasien a imunitného systému.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Joint Complex – komplexná kĺbová výživa najvyššej kvality

Súčasná legislatíva Európskej Únie neumožňuje popisovať všetky účinky tohto produktu podrobne.

Joint Complex predstavuje komplexnú zložku, ktorá je založená na najnovších vedeckých poznatkoch a je zostavená pre všetkých, ktorí očakávajú maximálnu funkčnosť. Kombináciou účinných zložiek, vitamínov, minerálov, rastlinných extraktov, a aminokyselín, ponúka tento produkt účinok, ktorý len ťažko hľadá konkurenciu. Vďaka čistote a nulovému obsahu balastných aditív, sa Joint Complex oficiálne zaraďuje do kategórie Kosher.

Čistota produktu Viridian Joint Complex:

 • Svojou čistotou a zložením sa zaraďuje tento produkt do kategórie Kosher
 • Všetky zložky sú 100% aktívne
 • Použitá je výhradne forma kvalitných kapsúl rastlinného pôvodu, s obsahom “voľného” prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu
 • Vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
 • Výrobok neobsahuje geneticky modifikované, alebo ožarované zložky
 • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: preto je vhodný pre vegánov
 • Neobsahuje konzervačné látky, lepok, umelé farbivá, pšenicu, laktózu, stearát horečnatý, pridané cukry, kvasnice, kyselinu stearovú.

Produkt je veľmi vhodný pre všetkých jedincov, ktorí potrebujú zlepšiť stav kĺbových väzov, šliach, úponov a kĺbových štruktúr.

Užívajte 1-3 kapsule denne s jedlom alebo podľa odporúčania lekára.

Nutričné informacie

Počet dávok v balení: 18×5-45×21 kapsula obsahuje
Glukosamin (rastlinný pôvod)500mg
Boswellia50mg
Ester-C50mg
L-Proline50mg
Kurkuma25mg
Quercetin25mg
Bromelain (1200 gdu/gm)25mg
Koreň zázvoru25mg
Mangane (Askorbát)1mg
Z toho vitamín C6mg
Energetická hodnota ve 100g je nižšia ako 50 kJ (12 kcal)

1 kapsle obsahuje:

Glukosamin sulfát (pôvod fermentácia) 500 mg, hydroxy propyl methyl celulóza (obal kapsulky), Boswellia serrata prášok zo živice 50 mg, Ester-C (poskytuje 39 mg vitamínu C) 50 mg (49 %*), L-Prolín 50 mg, Kurkuma koreň (Curcuma longa) 25 mg, Quercetín 25 mg, Bromelain (1200 gdu/gm) 25 mg, Koreň zázvora (Zingiber officinale) 25 mg, Mangán (citrát manganatý) 1 mg (50 % *). * % RHP – Referenční hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojacie ženy, pokiaľ inak neurčí lekár. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie, pokiaľ inak neurčí lekár. Nieje náhrada pestrej stravy. Skladujte na chladnom, suchom mieste, mimo dosahu detí.

Výživový doplnok.

Balenie

90 kaps

Výrobca

Viridian

3 hodnotenie produktu

 1. (overený zákazník)

  Jedna z najúčinnejších kĺboviek akú som mal. Pred používaním som pociťoval bolesť ramena pri rôznych cvikoch po dlhodobejšom užívaní to prestalo. Odporúčam každému kto pociťuje bolesti pri cvičení, ale tento produkt je vhodný aj ako prevencia.

 2. (overený zákazník)

  Produkt, ktorý by si mal zaobstarať každý jeden človek, ktorý má aktívny životný štýl. Výborný ako prevencia protizraneniu. A táto od Viridianu je naozaj výborná.

 3. (overený zákazník)

  Veľmi účinné lieky, kolenami prestala bolieť hneď po troch dňoch. Odporučil som to aj mojej mame, ktorá je už v prechode a klby cíti viac ako mladý človek. Tiež sa jej stav zlepšil a som naozaj spokojný. Odporúčam! Maximálna spokojnosť s účinkami

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.