Prom-IN Knuspi Fitness Protein Mash - bestbody.sk

Fitness protein mash 500g – Prom-in

6,90 €

Instantná obilná kaša – nevyhnutná a samozrejmá súčasť výživy športovcov a ľudí dbajúcich na racionálnu stravu.Prakticky bez tukov, zlepšuje imunitu.

Fitness protein mash  500g - Prom-in - kakao SkladomKakao 6,90 €
Zrušiť výber

Fitness protein mash

je instantná obilná kaša – je nevyhnutnou a samozrejmou súčasťou výživy športovcov a všetkých ľudí, ktorí dbajú o racionálnu stravu. Rýchla pripravíte, výborne chutí, obsahuje prakticky 0% tukov, zlepšuje Vašu imunitu, zasýti Vás na dlhý čas.
Nebojte sa experimentovania a obohaťte si chuť Fitness Protein Mash ovocím, proteínom, či piškótami.
Fitness Protein Mash Vám dodá pomaly sa uvoľňujúce a dobre vstrebávajúce cukry až na niekoľko hodín a tým zaistí stabilnú hladinu krvnej glukózy – výsledkom je potom dostatočná energia bez akýchkoľvek výkyvov.
Výrobok je poňatý tak, že pomer medzi sacharidmi a bielkovinami je 2:1, teda dvojnásobok komplexných a pomaly stráviteľných sacharidov ku hrachovej bielkovine s koncentráciou až 23% – čo rozhodne nie je málo. Prevaha sacharidov vo výrobku je nevyhnutná. Je potrebné zabezpečiť ich dostatok nielen pre nahradenie energetických procesov, ale aj pre samotné trávenie bielkovín. Bielkoviny predstavujú najväčšiu záťaž pre zažívací trakt, a teda vyššie spomínaný pomer sa javí ako optimálny.
Ak zalejete kašu horúcou vodou, je to “ľahší” variant pre tráviaci systém. Avšak použitím teplého mlieka ideálne spojíte spektrum aminokyselín hrachovej bielkoviny a veľmi hodnotné aminokyseliny mliečnej bielkoviny. Zároveň si zvýšite aj celkový príjem bielkovín.
Ak ale použijete kašu ako zdroj energie pred fyzickou záťažou (optimálne jednu hodinu), urobte tak vždy len s vodou! Mlieko s obsahom mliečneho tuku a laktózy spomaľuje tráviaci proces a kaša by Vám mohla zostať “ležať” v žalúdku aj v priebehu fyzickej záťaže.

počas dňa, k raňajkám, medzi jedlami

ve 100 gv 1 dávce 50 g
Energetická hodnota1192 kJ596 kJ
Energetická hodnota281 kCal140,5 kCal
Bílkoviny – proteiny23.1 g11,55 g
otaznik
Sacharidy – uhlohydráty66 g33 g
otaznik
z toho cukry17 g8,5 g
otaznik
Tuky1.3 g0,65 g
otaznik
Vláknina2.1 g1,05 g

obsahuje: Ryža, hrachová bielkovina, pohánka, kakaový prášok (4%), sušené mlieko, aróma, jedlá soľ.

Hmotnosť500 g
Balenie

500 g

Výrobca

Prom-in

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.