Nutrisslim-collagen,plet a tvar-bestbody.sk

Collagen Skin Care 120g – Nutrisslim

13,20 €

Collagen skin care je komplexná podpora pleti s obsahom patentovanej formule kolagénových peptidov NatiCol®, MSM a ashwagandy

Skladom

MNOŽSTVO

COLLAGEN SKIN CARE (Kolagén – vrásky, elasticita)

Komplexná podpora pleti s obsahom patentovanej formule kolagénových peptidov NatiCol®, MSM a ashwagandy. Zmes má jahodovú príchuť (jahodový prášok a prírodnú jahodovú arómu), je sladená steviol-glykosidmi a je primárne určená pre všetky (ženy aj mužov) starajúci sa o svoj vzhľad.

Zameranie produktu:

  • Redukcia vrások
  • Elasticita kože
  • Vzhľad kože

Ako produkt funguje?

Kolagén je proteín, ktorý je prirodzenou súčasťou kože, vlasov, nechtov, kostí a chrupaviek. Je potrebný pre ich pružnosť a silu. Naticol® je patentovaná forma kolagénu získaná z rýb. Naticol® obsahuje kolagén typu 1, ktorý sa vyskytuje najmä v koži. Konzumáciou 5g kolagénu denne má preukázateľný podporný efekt pre kondíciu pokožky.

MSM alebo methyl sunfonyl methan je zdrojom síry. Ta je v tele tak ako kolagén veľmi dôležitou súčasťou tkanív, preto má suplementácia MSM spolu s kolagénom synergický účinok.

Ashwaganda je jedna z hlavných byliniek Ajurvédy, ktorá pôsobí ako adaptogén a má takisto vplyv na kožu a celkový vzhľad.

Balenie: 120g

Dávkovanie: 10 g (cca 2 čajové lyžičky) denne. zmiešajte v pohári s vodou, nechajte 2 min rozpustiť. S 10 g prípravku prijímate 5 g NatiCol kolagénových peptidov.

Zloženie: Kolagénové peptidy Naticol® (rybí kolagén) v prášku (50 %), maltodextrín, MSM prášok (Methyl sulfonyl methan) (35 %), Ashwagandha (Withania somnifera) prášok, jahodová aróma, vitamín C, červená repa v prášku, sladidlo steviol-glykosidy (0,2 %).
Upozornenie: Nie je vhodné pre tehotné a kojace ženy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah detí. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nie je náhrada pestrej stravy.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.