3 in 1 Joint Complex 120 tbl

3 in 1 Joint Complex 120 tbl – Mega Pro

4.33 z 5
3 Hodnotenie

12,88 €

3 in1 Joint Complex je extra silnou kombináciou 3 najdôležitejších zložiek pre Vaše kĺby, väzy a šľachy. Zaisťuje veľmi dobrú regeneráciu vašich chrupaviek.

Skladom

MNOŽSTVO

3 in 1 Joint Complex je extra silnou kombináciou 3 najdôležitejších zložiek pre Vaše kĺby, väzy a šľachy – glukosamín sulfátu, metylsulfonylmetán (MSM) a chondroitín sulfátu. Glukosamín sulfát je hlavným stavebným prvkom pre tvorbu chrupavky. MSM je prírodná zlúčenina určená k udržiavanie pohyblivosti kĺbov. Chondroitín sulfát pomáha vťahovať živiny do postihnutých miest vrátane ich hydratácie a pôsobí ako tlmič otrasov. Zaisťuje regeneráciu kĺbovej chrupavky.

3 IN 1 JOINT COMPLEX 120 TBL – MEGA PRO

 

Užívajte 1 tabletu výrobku 3 in 1 Joint Complex 2 x denne. Pri zvýšených bolestiach 2 tablety ráno a 2 tablety večer

v 1 tablete
Glukosamin sulfát500 mg
Chondroitin sulfát150 mg
MSM – methylsulfonylmethan250 mg

glukosamín sulfát, MSM, chondroitín sulfát, mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý

Balenie

120 tbl

Výrobca

Mega Pro

3 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    Zatiaľ ho používam iba týždeň, tak neviem ohodnotiť. Pravda ale je, že mi menej pukajú kolená 😀 Tak som zvedavá….

  2. (overený zákazník)

    Je to najlepší produkt v oblasti kĺbovej výživy, ktorý som mal. Užívam ho dlhodobo( vyše polroka) a pichanie v kolene pri behu zmizlo cca po prvých 2 týždňoch užívania. Keď som dobral prvé balenie tak som nekupoval hneď druhé, avšak cca po 10 dňoch sa problém s kolenom vrátil. Nechcelo sa mi veriť, že to má niečo spoločné s tou kĺbovou výživou, no aj tak som si to znova kúpil pre istotu a do týždňa to opäť prešlo, ako vtedy pred 2 mesiacmi prvýkrát. Odvtedy mám už 4. balenie a beriem každý deň 2 tablety, a stále behám, a žiadne problémy s kolenami( mal som ich vždy a veľmi ma to mrzelo), už nemám. Takže usudzujem, že skutočne tie tri látky obsiahnuté v tomto produkte sú vysoko účinné a to nielen ako podpora-prevencia, ale aj priame riešenie už bolestivého problému. Za mňa určite 100x *, ale max je 5. A odporúčam každému, minimálne skúsiť. Vďaka

  3. (overený zákazník)

    Jednoduche zlozenie, vsetky latku su ucinne a overene. Pomohlo pri bolestiach laktov. Vyzera to byt dobra klbova vyziva, ale treba uzivat dlhodobo (aspon tri mesiace).

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.