SuperFatBurner-biotech-bestbody

Super Fat Burner 120 tbl – Biotech

5.00 z 5
2 Hodnotenie

15,98 €

Super Fat Burner je výborný doplnok výživy, ktorý vám pomôže znížiť telesný tuk, stará sa o to L-karnitín, ktorý výrazne odbúrava depotné tuky.

Skladom

MNOŽSTVO

Zbav sa telesného tuku so Super Fat Burner. Ide o doplnok výživy, ktorý vám pomôže znížiť telesný tuk. Super Fat Burner obsahuje L-karnitín, ktorý výrazne odbúrava depotné tuky. Zároveň ich použije na výrobu energie pre bezproblémové fungovanie ľudského tela. Využiť ho môžu aj siloví športovci, a to počas tréningu zameraného na vyrysovanie postavy.

Vďaka SUPER FAT BURNER sa optimalizuje látková výmena tuku, zároveň sa zvýši spaľovanie tuku a zlepší sa tvorba svalovej hmoty. Tento výnimočný doplnok výživy obsahuje L-karnitín, látky s inzulínovým efektom, ale najmä dôležité prírodné energizujúce a tukorozpustné lipotropné látky.

SUPER FAT BURNER:

  • Vynikajúci spaľovač tukov
  • Dodáva energiu
  • Zabraňuje usadzovaniu tuku
  • Rozpúšťa tuk
  • Lipotropné účinky
  • Zmierňuje chuť do jedla

Fantastické výsledky dosiahneš kombináciou SUPER FAT BURNER a tréningu.

Užívajte 2 tablety ráno a 2 tablety večer s 300 ml vody. V tréningové dni užívajte druhú dávku 30 minút pred tréningom.

Obsah účinných látok v jednej dávke
Železo 8 mg
Chróm 200 mcg
Cholín Komplex 1200 mg
Inozitol 100 mg
DL Methionín 400 mg
L-Carnitín Fumarát 300 mg
L-Lysine HCL 200 mg
Lecithín 20 mg
EFA 225 mg

objemové činidlá (hydroxypropyl methyl celulóza, mikrokryštalická celulóza), sójový lecitín, konjugovaná kyselina linolová (CLA), chitosan, Garcinia cambogia extrakt, extrakt zo zeleného čaju, L-tyrozín, L-metionín, protihrudkové činidlá (stearan horečnatý, oxid kremičitý), L-karnitín L-tartrát, L-karnitín, L-karnitín hydrochlorid, oxid zinočnatý, L-lyzín, farbivo (oxid titaničitý), chróm pikolinát, biotín.

Balenie

120 tbl

Výrobca

Biotech

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    V spojení s cvičenim a dobrou stravou som za mesiac schudol 3kg,trochu vačšie kapsule ale to mi nevadi,funguje a to je hlavné:)

  2. Je ako každý spaľovač, ktorého základom je L-Karnitín. Je funkčný len vtedy, keď pridáme aktívny pohyb. Ja si ho dávam pred tréningom vo fitku alebo pred behom, korčulami. Pociťujem zvýšenie energie.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.