biotech-protein-gusto-pancake-480g-gluten-free-bestbody.sk

protein pancake Gusto 480g – Biotech

10,29 €

Protein pancake je produkt na prípravu lahodných proteínových palaciniek. Vysoký obsah bielkovín. Nízky obsah tuku a sacharidov. Bez pridaného cukru, Bez lepku

protein pancake Gusto 480g - Biotech - cokolada Dostupné na požiadavkuČokoláda 10,29 € Napíšte nám
protein pancake Gusto 480g - Biotech - vanilka Dostupné na požiadavkuVanilka 10,29 € Napíšte nám
Zrušiť výber

Protein pancake Gusto

Proteínové palacinky odporúčame ak:

  • Máte radi lahodné, rýchle a ľahko pripraviteľné jedlo
  • Nechcete sa vzdať vynikajúcich chuťou počas diéty
  • Milujete moderná kuchyňa, kde môže byť zmes s vysokým obsahom bielkovín základnou surovinou pre veľa skvelých receptov

Hľadáte výživu plnou chuťou? Proteín Gusto je rad funkčných potravín s vysokým obsahom bielkovín bez pridaného cukru. Rad tiež ponúka niekoľko ďalších vynikajúcich produktov, ktoré sú jednoduché na prípravu a skvele padnú do vášho jedálnička.

  • Vysoký obsah bielkovín
  • Nízky obsah tuku a sacharidov
  • Bez pridaného cukru
  • Nízky obsah sodíka
  • Rýchla a jednoduchá príprava
  • bez lepku

Palacinky sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené. Takmer každá krajina má svoje spôsoby prípravy tohto pokrmu. Jedinou otázkou je, ako môžeme túto pochúťku zaradiť do svojho zdravého jedálnička. Proteín gusto palacinkové prášok túto otázku vyriešil, a tak môže byť váš zdravý jedálniček aj naďalej plný sladkej chuti. Vysoký obsah proteínov prispieva k udržaniu svalovej hmoty počas tréningov v prísnej diéte aj v každodennom živote.

Palacinky sú odporúčané aj pre bezlepkovú diétu.

rozmiešajte 3 polievkové lyžice (40 g) prípravku v 50ml vody. Pre dosiahnutie správnej konzistencie nápoja používajte na prípravu šejker. Hmotu osmažte na panvici z každej strany 1 minútu.

Nutričné ​​hodnoty100 g40 g
energia378 kcal151 kcal
tuk6 g2,4 g
z toho saturovaný3 g1,2 g
sacharidy27 g11 g
z toho cukry3 g1,2 g
Bielkoviny / proteín53 g21 g
soľ0,42 g0,17 g

zloženie: gusto proteín Blend ( srvátkový proteínový koncentrát , celé vajcia v prášku , kazeín , Vaječný bielok prášok ) , ryžová múka , aromatické látky , kypriaci činidlo ( hydrogénuhličitan sodný ) , stabilizátor ( disodný difosfát ) , zahusťovadlo ( xantánová guma ) , sladidlá ( steviol- glykozidy, sukralóza ) . Vyrobené v prevádzke, kde sa spracováva sója a horčica .

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25 ° C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.
Príchuť

Čokoláda, Vanilka

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.