Natural Calcium Complete 90 kaps

Calcium Complete 90 kaps – Biotech

9,22 € 7,25 €

Expirácia: 1/2016

Natural Calcium Complete obsahuje na denný prísun vyvážený pomer vápnika a horčíka (2:1) pre zdravú výživu, ktoré sa starajú o zdravé kosti, ale aj zuby.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Expirácia: 1/2016

Natural Calcium Complete obsahuje vyvážený pomer vápnika a horčíka (2:1) pre zdravú výživu. Práve vápnik a horčík sú nevyhnutné pre zdravé kosti, ale aj zuby. Najmä ženy v prechode, ktoré sú atakované osteoporózou musia dbať na denný prísun týchto dvoch minerálov.

Vápnik: posilňuje kosti, upravuje krvný tlak, zmierňuje menštruačné bolesti. Až 99 percent vápnika v ľudskom tele nájdeme v kostiach či v kostnom tkanive. Vápnik zabezpečí zdravý vývoj kostí a udrží ich pevné. Okrem toho má vápnik dôležitú úlohu aj v procese zrážania krvi, v sťahovaní svalov, prenose signálov v nervovom systéme, ako aj v stabilizovaní krvného tlaku. Je dokázané, že vápnik výrazne utlmuje aj predmenštruačný syndróm. Keďže neprijímame dostatočné množstvo vápnika v strave, je priam nutné ho dopĺňať v podobe doplnkov výživy.

Horčík: posilňuje a spevňuje kosti, dopĺňa energiu, podporuje správnu srdcovú činnosť, zvyšuje bielkovinovú syntézu (stavba svalov). Ľudské telo potrebuje horčík na získavanie energie z uhľohydrátov, bielkovín a tukov pomocou enzýmov. Preto hrá horčík významnú úlohu v zásobovaní tela potrebnou energiou. Okrem toho podporuje aj prenos signálov v nervovom systéme a správnu srdcovú činnosť. Najviac horčíka nájdeme v organizme v kostnom tkanive. Je nutný aj na vstrebávanie vápnika.

Ako doplnok výživy užívajte 2 kapsuly denne.

Výživová hodnota 2 kapsuly obsahujú % OVD/2 kaps
vápnik 500 mg 62
horčík 250 mg 66

%OVD-% odporúčanej výživovej dávky

uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, kapsula (želatína, čistená voda, farbivo [oxid titaničitý]), objemové činidlo (fosforečnan vápenatý), protihrudkujúca látka (stearán horečnatý).

Balenie

90 kaps

Výrobca

Biotech

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.