magnesium-chelate-biotech-bestbody.sk

Magnesium – Chelate 60kaps. – Biotech

11,99 € 8,65 €

Horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania (hlavne v období jesene a jari). Ďalej podporuje normálnu funkciu svalového aparátu a udržuje rovnováhu elektrolytov. Podieľa sa na metabolických procesoch, ktoré vytvárajú energiu.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

 Popis

Horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania (hlavne v období jesene a jari). Ďalej podporuje normálnu funkciu svalového aparátu a udržuje rovnováhu elektrolytov. Podieľa sa na metabolických procesoch, ktoré vytvárajú energiu.

Podobne ako všetky ostatné výrobky BioTechUSA, aj Magnesium + Chelate obsahuje bezpečné, starostlivo vyberané zložky.

Chelatová forma horčíka vyniká nad inými formami špičkovú vstrebateľnosťou a dokonalú využiteľnosťou ľudským organizmom. Zdroj Mg je bisglycinát horečnatý.

Tableta je lepšou voľbou a zaisťuje dokonalé využitie horčíka ľudským telom.

Pre športovcov má horčík osobitný význam. Pri náročnom športovom tréningu potreba horčíka stúpa, o to viac, ak držíte rysovacie kulturistickú diétu . Produkty, obsahujúce horčík, sa radia k základným doplnkom každého športovca.

Výhody

  • Tabletová forma horčíka,
  • špičková vstrebateľnosť a dokonalá využiteľnosť,
  • prispieva k zníženiu únavy,
  • podporuje normálnu funkciu svalov,
  • podieľa sa na metabolických procesoch.

Upozornenie

Doplnok stravy. Vhodné najmä pre športovcov. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí! Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a pri teplote do 25 ° C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za vady vzniknuté nevhodným skladovaním a použitím.

Upozornenie pre alergikov: Alergény v zložení produktu tučne zvýraznené.

 

Užívajte 1 kapsulu denne a zapite ju dostatočným množstvom vody.

1 kapsula% RHP * (1 kapsula)
horčík250 mg66%

plnidlo (fosfáty vápenaté), oxid horečnatý, kapsula (želatína, pitná voda, farbivo (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), horčík – bisglycinát 9,7%, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý).

Výrobca

Life like

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.