L-Carnitine 70000 + Chrome / 500 ml

L-Carnitine 70000 + Chrome / 500 ml – Biotech

4.00 z 5
1 Hodnotenie

18,36 € 13,90 €

L-Carnitine 70000 + Chrome tvorí výbornú zmes na odbúranie tuku, L-Karnitín je najefektívnejší spaľovač a chróm reguluje hladinu cukru a cholesterolu.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

10 ml (1 dávka) obsahuje 1400 mg čistého L-Carnitine base.
L-Carnitine je najúčinnejší spaľovač tuku. L-Carnitine je základom transportného systému, ktorý dopravuje molekuly mastných kyselín na miesto spotrebovania energie, preto je nevyhnutný pri spaľovaní tuku.
L-karnitín je najefektívnejší spaľovač tuku. Je základom transportného systému, ktorý dopravuje molekuly mastných kyselín na miesto spotrebovania energie, preto je nevyhnutný. Podporuje dopravenie rozložených živín do buniek na čo využíva hlavne tuk, ktorý dopraví do tých častí buniek, kde sa následne premieňa na energiu.
Zvýšená pohybová aktivita a tréning vyžadujú oveľa viac L-karnitínu ako je organizmus schopný vyprodukovať. Preto je prísun dostatočného množstva L-karnitínu veľmi dôležitý pri silnom fyzickom, hlavne aeróbnom pohybe.
L-karnitín okrem toho podporuje normálnu činnosť srdca, chráni srdcový sval pred poškodením a má pozitívny vplyv na funkčnosť pečene a obličiek.
Najdôležitejšie je však to, že zvyšuje práceschopnosť organizmu, keďže stimuluje príjem kyslíka bunkami.
Chróm dokáže regulovať hladiny cukru a cholesterolu v krvi, podporuje znižovanie množstvo telesného tuku.
Je odporúčaný pre výkonnostných aj rekreačných športovcov.

Vypite jednu dávku (10 ml) 30 minút pred tréningom. Konzumujte 1-2 dávky počas dňa.

voda, L-karnitín base, inulín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová E330), extrakt zeleného čaju, sladidlá (sukralóza E955, acesulfám K E950*), konzervačné látky (sorban draselný E202, benzoan sodný E211), aróma, nikotínamid, pantotenát vápenatý, pyridoxín HCl, tiamín HCl, chromium chlorid, farbivá (tartrazín E102, pomarančovožltá E110). *obsahuje zdroj fenylalanínu

Balenie

500 ml

Výrobca

Biotech

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    spokojnosť

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.