L-carnitine-biotech-bestbody

L-Carnitine 1000mg / 30 tbl – Biotech

14,60 € 11,70 €

L-Carnitine 1000 mg dodáva palivo svalom, v podobe mastných kyselín, ktoré transportuje do mitochondrii kde sa z nich získava energia na spaľovanie tukov.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Každá tableta obsahuje 1000 mg L-karnitín komplexu. L-karnitín sa nachádza vo svalových tkanivách aj v prirodzenom stave. Svaly pri intenzívnom tréningu hľadajú zdroje na pokrytie zvýšenej spotreby energie. L-karnitín má úlohu v metabolizme tukov – mastné kyseliny dopraví do mitochondrií buniek, kde sa premieňajú na energiu. Svaly dostanú palivo a tuky sa spália!
L-karnitín podporuje činnosť srdca a zabraňuje poškodzovaniu srdcového svalstva. Má blahodárne účinky aj na funkciu pečene a obličiek.
Tablety L-karnitínu dodajú organizmu účinné látky plynule a zvýšia zásoby L-karnitínu o 40-50%. Tento produkt je bez obsahu cukru, umelých aróm, farbív a konzervačných látok.

Užívajte 1 tabletu denne 30-60 minút pred tréningom.

L-karnitín 1000 mg

L-karnitínový komplex (L-karnitín tartrát, L-karnitín fumarát), emulgátor (fosforečnan vápenatý), poťahová vrstva (hydroxypropyl metylcelulóza), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, kyselina stearová), farbivo (E110, E171).

Balenie

30 tbl

Výrobca

Biotech

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.