Creatine-Ph-x-biotech-bestbody

Creatine pH-X 210 kaps – Biotech

23,04 € 16,70 €

Creatine pH-X si pri prechode tráviacim systémom zachová svoju štruktúru, vďaka čomu sa dostanú do krvi v pôvodnom stave, 100 % sa využije pre svaly.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

CREATINE pH-X

(Buffered Creatine Monohydrate) je ideálny výživový doplnok športovcov. Prílev sily a energie! Užívanie CREATINE pH-X bez potreby nasycovacej fázy!
Po pridaní vody k obyčajným kreatínovým prípravkom sa ich značné množstvo premení na kreatinín. Takýto skonzumovaný roztok obsahuje iba nízke percento pre organizmus využiteľného kreatínu. Táto skutočnosť bola dôvodom na zvýšenie hodnoty pH kreatínových molekúl na hodnotu pH-X počas výroby. Takto upravené molekuly si pri prechode tráviacim systémom zachovávajú svoju štruktúru, vstrebú sa do krvného obehu a do svalov sa dostanú v pôvodnom stave. Creatine pH-X vďaka vysokej hodnote pH je možné používať 10x účinnejšie ako bežný kreatín monohydrát.

CREATINE pH-X si zachováva svoju štruktúru a 100%-ne sa použije pre svaly. Veľa športovkýň malo obavy užívať kreatín kvôli jeho nepríjemným vedľajším účinkom (nadúvanie). CREATINE pH-X tieto vedľajšie účinky nemá.
Tempo vstrebávania sa kreatínu sa zvýši vďaka inzulínovému efektu pri užívaní CREATINE pH-X spolu s jednoduchými sacharidmi. Kulturisti obľubujú účinok kreatínu, ktorý pomáha zadržiavať viac vody vo svalových bunkách (zväčšovanie buniek).
Vzhľadom k tomu, že CREATINE pH-X nezadržiava vodu v organizme, BioTech USA špeciálne pre tento účel vyvinul pre kulturistov Creatine Transport. Aj keď užívaním CREATINE pH-X sa výrazne zlepšuje kondícia, je všeobecne známe, že aj voda uskladňovaná vo svalových bunkách zvyšuje výkon svalov.

Užívaním tradičných keratín monohydrátových prípravkov spolu s CREATINE pH-X (navzájom svoje účinky posilnia) môžete využiť výhody rýchleho vstrebávania a zväčšovania buniek, čoho výsledkom bude nárast sily. Tým môžete zvýšiť aj intenzitu tréningu a organizmus bude reagovať efektívnejším rastom svalov. Užívaním CREATINE pH-X sa zvýši koncentrácia kreatínu v organizme.
Podľa posledných výskumov denná dávka 1,5 gramu CREATINE pH-X tomu v podstatnej miere napomáha.

Výhody

  • prílev energie a sily
  • bez nasycovacej fázy
  • účinnejší ako bežný kreatín monohydrát

Užívajte 4-6 kapsúl Creatine pH-X denne. Ráno užívajte 2 kapsuly na lačný žalúdok. Užívajte 2 kapsuly 80 minút pred cvičením a ďalšie 2 kapsuly 20 minút po cvičení.

1 dávka (dve kapsule)
Creatine pH-X 1,5 g

Creatine pH-X (pufrovaný kreatín monohydrát), maltodextrín, stearan horečnatý (E470b), želatína, farbivá (E129, E133, E171, E110, E102).

Balenie

210 kaps

Výrobca

Biotech

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.