PW1 – organický srvátkový protein – Puori

55,00 € 53,90 €

Puori PW1 je špecifický tým, že neobsahuje žiadne prídavne látky a aditíva, čo z neho robí absolútne čistý zdroj proteinov.

PW1 – organický srvátkový protein - Puori - bourbon-vanilka Dostupnosť 1-5 dníBourbon vanilka 55,00 € 53,90 €
PW1 – organický srvátkový protein - Puori - tmava-cokolada Dostupnosť 1-5 dníTmavá čokoláda 55,00 € 53,90 €
Zrušiť výber

Puori PW1

je špecifický tým, že neobsahuje žiadne prídavne látky a aditíva, čo z neho robí absolútne čistý zdroj proteinov. Aj vďaka tomu sa pomalšie rozpúšťa, ale za to čisté zloženie to predsa stojí.

Vo februári 2018 obdržal protein Puori PW1 ocenenie “Cleanest Protein” z testu viac ako 130tich značiek na americkom trhu. Vďaka naozaj čistému a organickému zloženiu bez akýchkoľvek stôp kovov či BPA. Sme naozaj hrdí na kvalitu nášho srvátkového proteinu.

 

Nový Puori PW1 je zdrojom vysokého obsahu organicky čistého srvátkového proteínu v každej jednej dávke. Obsahuje len prírodné ingrediencie a minimálne spracovanú organickú srvátku. A prečo práve srvátka? Pretože je jedným z najlepších komplexných potréningových proteínov obsahujúcim všetky esenciálne aminokyseliny vrátane leucínu. Leucín je veľmi dôležitý pre iniciáciu syntézy bielkovín, keďže svojim zložením pripomína ľudské svaly. Jedna dávka PW1 po tréningu, dodá telu 20-21 gramov proteínu, ktorý zabezpečí Vašim svalom dostatok stavebných prvkov k rýchlejšej a kvalitnejšej regenerácii. Ako sme už spomenuli v úvode, PW1 je vyrobený len z veľmi malého počtu zložiek tej najvyššej organickej kvality. Srvátkový proteín a kokosový cukor sú organické, skvelá chuť pochádza z organicky čistého kakaa, vanilkových luskov a ručne zbieraných čiernych ríbezlí. Tieto starostlivo vybrané zložky dodávajú PW1 absolútne prirodzenú chuť tmavej čokolády a bourbonskej vanilky. Neobsahuje absolútne žiadne umelé sladidlá, farbivá a iné aditíva. Z toho dôvodu je veľmi dôležité aby ste svoju potréningovú porciu PW1 Proteínu poriadne premiešali, keďže kvôli obsahu len prírodných zložiek sa trochu pomalšie rozpúšťa (môžete si z toho spraviť mini workout na záver Vašeho tréningu).

Odporúčané dávkovanie PW1 Organického Srvátkového Proteínu

Množstvo bielkovín, ktoré Vaše telo potrebuje prijať závisí od Vašej telesnej váhy. Aktívny športovci potrebujú denne 1,4 – 2 gramy bielkovín na kilo telesnej váhy. Avšak množstvo bielkovín, ktoré telo dokáže prijať a použiť na budovanie svalov, je obmedzené. Pre získanie 20-30g bielkovín potrebných na regeneráciu a budovanie svalov Vám doporučujeme zmiešať 1-1,5 odmerky PW1 s vodou alebo Vašim potréningovým shakeom. Vedci sa zhodujú v názore, že po tréningu ľudské telo nepotrebuje prijať viac bielkovín ako spomínaných 20-30 gramov. Zbytok odporúčaného denného množstva by ste mali skonzumovať počas dňa. V prípade, že potrebujete prijať väčší objem bielkovín rozhodne vyskúšajte proteínový shake medzi hlavnými jedlami. Je to veľmi jednoduché, stačí zmiešať jednu odmerku PW1 s vodou, alebo Vašim obľúbeným smoothie drinkom, alebo jednoducho pridať do sladkých jedál a určite dodáte Vašemu telo požadovaný objem bielkovín.

Dávkovanie:

1 dávka = 30 gramov

Užívajte kedykoľvek cez deň 1-3 krát, prípadne ihneď po tréningu. Je to veľmi jednoduché, stačí zmiešať jednu odmerku PW1 s vodou, alebo Vašim obľúbeným smoothie drinkom, alebo jednoducho pridať do sladkých jedál a určite dodáte Vašemu telo požadovaný objem bielkovín.

pw1_stats

PW1 je vyrobený len z veľmi malého počtu zložiek tej najvyššej organickej kvality. Srvátkový proteín a kokosový cukor sú organické, skvelá chuť pochádza z organicky čistého kakaa, vanilkových luskov a ručne zbieraných čiernych ríbezlí. Tieto starostlivo vybrané zložky dodávajú PW1 absolútne prirodzenú chuť tmavej čokolády a bourbonskej vanilky. Neobsahuje absolútne žiadne umelé sladidlá, farbivá a iné aditíva.

Balenie

1000 g

Príchuť

Bourbon vanilka, Tmavá čokoláda

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.