micro whey 909g reflex nutrition - bestbody.sk

Micro Whey 909g – Reflex Nutrition

5.00 z 5
2 Hodnotenie

37,90 €

Micro Whey je výživový doplnok určený pre športovcov, ktorý obsahuje kvalitné bielkoviny a probiotické kultúry a napomáha k rastu svalovej hmoty.

Micro Whey 909g - Reflex Nutrition - cokolada Dostupné na požiadavkuČokoláda 37,90 € Napíšte nám
Micro Whey 909g - Reflex Nutrition - jahoda Dostupné na požiadavkuJahoda 37,90 € Napíšte nám
Micro Whey 909g - Reflex Nutrition - vanilka Dostupné na požiadavkuVanilka 37,90 € Napíšte nám
Micro Whey 909g - Reflex Nutrition - banan Dostupné na požiadavkuBanán 37,90 € Napíšte nám
Zrušiť výber

Micro Whey Native – Reflex Nutrition

Nová technológia prináša špičkovú kombináciu natívneho srvátkového izolátu ako hlavnej zložky a CFM srvátkového izolátu!

Za posledných 15 rokov výskumov v Reflex Nutrition, bol vyvinutý ultimatívny, vysoko stráviteľný nedenaturovaný izolát srvátkovej bielkoviny Mirco Whey doposiaľ najčistejší proteín. Je to vysoko vyspelá forma špeciálne navrhnutá pre dodanie vysokého množstva biologicky aktívnych peptidov a aminokyselín. No1 ingrediencií v Micro Whey je nedenaturovaný mikrofiltrovaný natívny srvátkový izolát NATIVE WHEY. Je to pravdepodobne najkvalitnejšia forma proteínu, ktorá je v súčasnej dobe dostupná a obsahuje navyše biologicky aktívne mikrofrakcie, ktoré sú obsiahnuté v prírodnom čistom proteíne.

NATIVE WHEY PROTEÍN od REFLEX NUTRITION je  bioaktívny srvátkový izolát, VYRÁBANÝ PRIAMOU CESTOU Z MLIEKA.

Tým sa NATIVE WHEY úplne líši od všetkých štandartných WPI / WPC (srvátkový izolát a koncentrát) proteínov na súčasnom trhu, teda proteínov vyrábaných z pasterizovanej (tepelne upravenej) srvátky, ktorá je vedľajším produktom pri výrobe syrov za pomoci syridiel a kyselín.

Medzi zaujímavé parametre: NATIVE WHEY má o 166% vyšší obsah aminokyseliny cystín, ten je základnou zložkou pre tvorbu glutatiónu. Cystín je zložený z dvoch molekúl aminokyselín cysteínu a je opäť veľmi citlivý na tepelné zmeny a zmeny pH, pri štandardných metód WPI / WPC tak dochádza opäť k znehodnoteniu (denaturácii) cystínu, takže finálny produkt obsahuje iba rozpadnuté” zvyšky cysteínu, ktorý tvoril pôvodne dôležitú dvojicu v základnej stavbe cystínu. NATIVE WHEY obsahuje tiež vysoké množstvo Lleucínu (najdôležitejšie BCAA).

NATIVE WHEY tak predstavuje produkciu nedenaturovanej, bioaktívnej bielkoviny, získanej úplne odlišnou cestou, kedy vďaka modernej technológii mikrofiltrácie a niekoľkostupňovej ultrafiltrácie, dochádza k izolácii bielkoviny priamo z čerstvého mlieka a to za teplôt, ktoré nepresiahnu desať stupňov Celzia!

Porovnanie značiek Reflex Nutrition a ostatné

Micro Whey obsahuje minimálne 88% bielkovín, porovnajte si tento produkt s ostatnými výrobcami! Micro Whey je nezávisle testovaný v každej šarži, každý mesiac. Pri tejto kontrole je prísne kontrolované zloženie výrobku a minimálny obsah proteínu 88%. Tento štandard je ťažké prekonať! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku. Navyše je testovaný na neprítomnosť dopingových látok podľa noriem kvality ISO17025. Najdôležitejšími benefitmi tohto produktu sú rýchla a bezproblémová stráviteľnosť a využiteľnosť.

Rýchlejšia, viac efektívna absorpcia s DigeZyme® & Lactospore®

Efektivita absorpcie Micro Whey je vďaka špeciálnym DigeZyme enzýmom. Absolútne zvyšujú efektivitu vstrebávanie a absorpcie proteínu. Navyše obsahuje probiotické kultúry Lactospore.

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

Inovatívne technológie
Najvyšší rating použitých surovín
Vyrobené zo 100% zelenej energie
Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť

Odporúčané dávkovanie:

Rozmiešajte 3 odmerky (cca 30 g) CFM Micro Whey s 300 ml vody alebo mlieka pomocou shakera.

Nutričné hodnoty:

Počet dávok v balení: 75 x 30g100 g1 porcia*
Energetické hodnoty1512 kJ / 356kcal457 kJ / 107 kcal
Tuky0,4 g0,1 g
  Z toho nasýtené mastné kyseliny0,1 gstopy
  Z toho mononenasýtené mastné kyseliny0,1 gstopy
  Z toho polynenasýtené mastné kyseliny0,2 gstopy
Sacharidy2,1 g0,6 g
  Z toho cukry0,7 g0,2 g
Bielkoviny88 g26,4 g
Soľ0,56 g0,17 g
Laktóza0,7 g0,2 g
Digezyme (tráviace enzýmy)166 mg50 mg
Lactospore probiotics166 x 106 spór50 x 106 spór

Zloženie:

srvátkový izolát, prírodne identická a umelá aróma, kakaový prášok (len príchuť čokoláda, čokoláda-mint), E162 (len príchuť jahoda), E160a (len príchuť vanilka a banán), umelé sladidlá – acesulfam – K, sukralóza , probiotický komplex Lactospore (Bacillus coagulans), Dygezyme (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza)

Hmotnosť909 g
Balenie

909 g

Výrobca

Reflex Nutrition

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    jednoznacne najlepsi protein na trhu, kvalita srvatky je niekde uplne inde oproti ostatnym znackam. ak chcete top kvalitu tak by som urcite zvolil Reflex Nutrition

  2. (overený zákazník)

    Veľmi dobrý výrobok, určite odporúčam aj napriek jeho vyššej cene. Určite sa oplatí. Konkrétne som mal príchuť Jahoda a s mliekom chutí výborne – najradšej by som to pil 10x denne.
    Zatial najlepšie čo som mal, nie je presladený, žiadna umelá chuť, zložením tiež výborný.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.