Micro Whey 2270g – Reflex Nutrition

5.00 z 5
1 Hodnotenie

74,00 € 70,00 €

Micro Whey je výživový doplnok určený pre športovcov, ktorý obsahuje kvalitné bielkoviny a probiotické kultúry a napomáha k rastu svalovej hmoty.

Micro Whey 2270g - Reflex Nutrition - jahoda SkladomJahoda 74,00 € 70,00 €
Micro Whey 2270g - Reflex Nutrition - vanilka SkladomVanilka 74,00 € 70,00 €
Micro Whey 2270g - Reflex Nutrition - cokolada Dostupnosť 1-5 dníČokoláda 74,00 € 70,00 €
Micro Whey 2270g - Reflex Nutrition - banan Dostupnosť 1-5 dníBanán 74,00 € 70,00 €
Zrušiť výber

Micro Whey Native – Reflex Nutrition

Nová technológia prináša špičkovú kombináciu natívneho srvátkového izolátu ako hlavnej zložky a CFM srvátkového izolátu!

Za posledných 15 rokov výskumov v Reflex Nutrition, bol vyvinutý ultimatívny, vysoko stráviteľný nedenaturovaný izolát srvátkovej bielkoviny Mirco Whey doposiaľ najčistejší proteín. Je to vysoko vyspelá forma špeciálne navrhnutá pre dodanie vysokého množstva biologicky aktívnych peptidov a aminokyselín. No1 ingrediencií v Micro Whey je nedenaturovaný mikrofiltrovaný natívny srvátkový izolát NATIVE WHEY. Je to pravdepodobne najkvalitnejšia forma proteínu, ktorá je v súčasnej dobe dostupná a obsahuje navyše biologicky aktívne mikrofrakcie, ktoré sú obsiahnuté v prírodnom čistom proteíne.

NATIVE WHEY PROTEÍN od REFLEX NUTRITION je  bioaktívny srvátkový izolát, VYRÁBANÝ PRIAMOU CESTOU Z MLIEKA.

Tým sa NATIVE WHEY úplne líši od všetkých štandartných WPI / WPC (srvátkový izolát a koncentrát) proteínov na súčasnom trhu, teda proteínov vyrábaných z pasterizovanej (tepelne upravenej) srvátky, ktorá je vedľajším produktom pri výrobe syrov za pomoci syridiel a kyselín.

Medzi zaujímavé parametre: NATIVE WHEY má o 166% vyšší obsah aminokyseliny cystín, ten je základnou zložkou pre tvorbu glutatiónu. Cystín je zložený z dvoch molekúl aminokyselín cysteínu a je opäť veľmi citlivý na tepelné zmeny a zmeny pH, pri štandardných metód WPI / WPC tak dochádza opäť k znehodnoteniu (denaturácii) cystínu, takže finálny produkt obsahuje iba rozpadnuté” zvyšky cysteínu, ktorý tvoril pôvodne dôležitú dvojicu v základnej stavbe cystínu. NATIVE WHEY obsahuje tiež vysoké množstvo Lleucínu (najdôležitejšie BCAA).

NATIVE WHEY tak predstavuje produkciu nedenaturovanej, bioaktívnej bielkoviny, získanej úplne odlišnou cestou, kedy vďaka modernej technológii mikrofiltrácie a niekoľkostupňovej ultrafiltrácie, dochádza k izolácii bielkoviny priamo z čerstvého mlieka a to za teplôt, ktoré nepresiahnu desať stupňov Celzia!

Porovnanie značiek Reflex Nutrition a ostatné

Micro Whey obsahuje minimálne 88% bielkovín, porovnajte si tento produkt s ostatnými výrobcami! Micro Whey je nezávisle testovaný v každej šarži, každý mesiac. Pri tejto kontrole je prísne kontrolované zloženie výrobku a minimálny obsah proteínu 88%. Tento štandard je ťažké prekonať! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku. Navyše je testovaný na neprítomnosť dopingových látok podľa noriem kvality ISO17025. Najdôležitejšími benefitmi tohto produktu sú rýchla a bezproblémová stráviteľnosť a využiteľnosť.

Rýchlejšia, viac efektívna absorpcia s DigeZyme® & Lactospore®

Efektivita absorpcie Micro Whey je vďaka špeciálnym DigeZyme enzýmom. Absolútne zvyšujú efektivitu vstrebávanie a absorpcie proteínu. Navyše obsahuje probiotické kultúry Lactospore.

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

Inovatívne technológie
Najvyšší rating použitých surovín
Vyrobené zo 100% zelenej energie
Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť

Odporúčané dávkovanie:

Rozmiešajte 3 odmerky (cca 30 g) CFM Micro Whey s 300 ml vody alebo mlieka pomocou shakera.

Nutričné hodnoty:

Počet dávok v balení: 75 x 30g100 g1 porcia*
Energetické hodnoty1512 kJ / 356kcal457 kJ / 107 kcal
Tuky0,4 g0,1 g
  Z toho nasýtené mastné kyseliny0,1 gstopy
  Z toho mononenasýtené mastné kyseliny0,1 gstopy
  Z toho polynenasýtené mastné kyseliny0,2 gstopy
Sacharidy2,1 g0,6 g
  Z toho cukry0,7 g0,2 g
Bielkoviny88 g26,4 g
Soľ0,56 g0,17 g
Laktóza0,7 g0,2 g
Digezyme (tráviace enzýmy)166 mg50 mg
Lactospore probiotics166 x 106 spór50 x 106 spór

 

Zloženie:

srvátkový izolát, prírodne identická a umelá aróma, kakaový prášok (len príchuť čokoláda, čokoláda-mint), E162 (len príchuť jahoda), E160a (len príchuť vanilka a banán), umelé sladidlá – acesulfam – K, sukralóza , probiotický komplex Lactospore (Bacillus coagulans), Dygezyme (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza)

Hmotnosť2270 g
Balenie

2270 g

Výrobca

Reflex Nutrition

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Vybraný produkt mi po objednaní dorazil v najkratšom čase takže som spokojný. Čo sa týka kvality produktu, tak značka Reflex je “number one” v oblasti doplnkov výživy. Takže som spokojný s internetovou stránkou aj s objednaným produktom.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.