micellar casein reflex nutrition - bestbody.sk

Micellar Casein 1800 g – Reflex Nutrition

5.00 z 5
2 Hodnotenie

69,90 € 54,90 €

Nezamieňajte si tento micelárny produkt s  nekvalitnými kazeinátmi, vyrábanými zo znehodnotených bielkovín.

Micellar Casein 1800 g - Reflex Nutrition - cokolada SkladomČokoláda 69,90 € 54,90 €
Micellar Casein 1800 g - Reflex Nutrition - vanilka SkladomVanilka 69,90 € 54,90 €
Zrušiť výber

Micellar Casein

– Postupne uvoľňovaný proteín, vstrebávanie až po dobu 6 hodín
– vyrobený ultrafiltráciou mliečnej bielkoviny = obsah cca 85% bielkoviny!
– 76% proteínu, 2,6g sacharidov a 0,4 g tuku na dávku
– Svalová hmota, rast, regenerácia

Micelárny kazeín je postupne uvoľňovaný proteín vo forme micel vyrobený z mlieka pochádzajúceho z Európskej únie od chovov kŕmených trávou. Je vyrobený ultrafiltráciou mliečnej bielkoviny, preto má výsledná surovina okolo 85% bielkoviny! Proteín obsiahnutý v micelárnom kazeíne sa vstrebáva až po dobu šiestich hodín, čo z neho robí vynikajúci dlhodobý zdroj živín pre svalovú hmotu. Hodí sa pre mužov aj ženy.

Proteín je v tele pomaly absorbovaný, aminokyseliny sú teda do krvného obehu dodávané postupne. Preto sa Micelárny kazeín hodí pre konzumáciu pred spaním alebo medzi jedlami počas dňa. Je známym faktom, že svaly potrebujú najviac aminokyselín ihneď po tréningu, avšak je dôležité zabezpečiť dostatočný príjem živín počas celej doby, kedy prebieha regenerácia.

V čom sa líši Reflex Micellar Casein od konkurencie?

Micelárny kazeín od spoločnosti Reflex Nutrition je instantný proteínový nápoj s postupným uvoľňovaním aminokyselín (vo forme micel), vyrábaný z čerstvého odstredeného mlieka. Nezamieňajte si tento micelárny produkt s  nekvalitnými kazeinátmi, vyrábanými zo znehodnotených bielkovín. Bielkovina v tomto micelárnom kazeíne je plnohodnotná a obsahuje v priemere až 80% micelárneho kazeínu a 20% srvátkového proteínu. Oproti kazeinátom má oveľa vyššiu biologickú využitelnosť.

reflex-logo-bestbody.sk_

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.

Balenie: 1,8 kg

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 33 g (3 vrchovaté 25ml odmerky) v 400 ml vody alebo odstredeného mlieka v šejkri alebo mixéri. Berte 1 porciu pred spaním. Môžete vziať porciu tiež pred dlhším časovým úsekom (viac ako 3 hodiny), kedy nebudete jesť. Konzumujte ihneď po namiešaní. Odmerka obsiahnutá v produkte odmeriava objem, nie váhu. Pre presnejšie odmeranie dávky použite váhy. Produkt je balený na váhu, nie na počet dávok. Odmerka sa počas transportu môže klesnúť ku dnu.

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovania! Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Užívajte maximálne 3 dávky denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v suchu a chlade. Po otvorení a použití vždy pevne zaskrutkujte viečko a nevystavujte produkt vlhkému vzduchu. Môže obsahovať stopy produktov obsahujúcich kôrovce, vajcia, ryby a lepok. Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo UK.

Výživové údaje:
 Počet dávok v balení: 20 x 45 g
 100 g
 33 g (1 dávka)*
 % RHP**
 Energetické hodnoty
 1.484 kJ / 350 kcal
 490 kJ / 115 kcal
 6%
 1,1 g
 0,4 g
 1%
 0,7 g
 0,24 g
 1%
 0,04 g
 0,01 g
 0,3 g
 0,1 g
 7,8 g
 2,6 g
 1%
 2,6 g
 0,9 g
 1%
 1,5 g
 0,5 g
 76 g
 25 g
 50%
 Soľ
 0,5 g
 0,17 g
 3%
 LactoSpore®
 2 x 107 spór
 9 x 107 spór
*1 dávka = 33 g. Balenie obsahuje 54 dávok.
**Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ / 2000 kcal). Bielkoviny stanovené prepočtom dusíka.

Mliečny proteínový koncentrát 96% (z toho 80% micelárny kazeín, 20% natívne srvátkový proteín), arómy, kakaový prášok (len príchuť chocolate perfection), zahusťovadlo karboxymetyl celulóza, farbivo betanín (príchuť jahoda & cream), sladidlo acesulfam-K, farbivo beta karotén (príchuť vanilla ice cream), chlorid draselný, sladidlo sukralóza, Bacillus coagulans (komplex Lactospore®).

Doplnok stravy, so sladidlami.

Balenie

1800 g

Príchuť

Čokoláda, Vanilka

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    Cenovo trošku drahší, ale nutrične veľmi vyvážený. Dávam si ho pred spaním, keďže sa vstrebáva niekoľko hodín. Pre milovníkov čokolády odporúčam čokoládovú príchuť.

  2. (overený zákazník)

    Značka Reflex nutrition patrí medzi drahšie vo svojej triede no zato veľmi kvalitné. Dávam si ho tesne predtým ako idem spať, beriem ho 2 týždne a nebývam tak často hladná ako predtým. Vanilkový má výbornú chuť, môžem len odporúčať

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.