100% Whey Isolate 4000g

100% Whey Isolate 4000g – Scitec Nutrition

83,10 €

100% Whey Isolate je kvalitná bielkovina vyrobená z mliečnej srvátky, ktorá napomáha zvyšovaniu svalovej hmoty, jej udržiavaniu a k udržiavaniu zdravých kostí.

100% Whey Isolate 4000g - Scitec Nutrition - vanilka Dostupné na požiadavkuVanilka 83,10 € Napíšte nám
100% Whey Isolate 4000g - Scitec Nutrition - cokolada Dostupné na požiadavkuČokoláda 83,10 € Napíšte nám
Zrušiť výber

Scitec Nutrition 100% Whey Isolate:

100% Whey Isolate  je vysokokvalitná bielkovina vyrobená výhradne z mliečnej srvátky. „Izoláty“ zo srvátky sú vyrábané takou technológiou, aby mali vyšší bielkovinový podiel ako „srvátkové koncentráty“. Takáto výroba zabezpečí aj to, že izoláty majú nižší obsah cukru (laktózy) a tuku. Bielkoviny sú zdrojom životne dôležitých aminokyselín a dusíka, nevyhnutných pre organizmus na množenie tkanív a ich udržiavanie.

100% Whey Isolate napomáha zvyšovaniu svalovej hmoty, jej udržiavaniu a takisto k udržiavaniu zdravých kostí. Bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletné bielkoviny zabezpečujúce organizmu všetky potrebné aminokyseliny, vrátane 9 esenciálnych aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže sám syntetizovať a preto je nevyhnutné prijať ich stravou (esenciálne aminokyseliny – Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Metionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). „100% Whey Isolate”je obohatený o L-glutamín, aminokyselinu najviac zastúpenú v ľudskej krvi.

Bielkoviny v 100% Whey Isolate majú jedinečnú kinetiku aminokyslín, srvátkové peptidy sú aktívne transportované do krvného riečišťa a do svalov. Rýchlejšia a lepšia absorpcia aminokyselín a využitie znamená väčšie prírastky!

 

Odporúčane dávkovanie:

Produkt môže byť kombinovaný s jedlom (zvýši sa tak celkový obsah proteínov v strave), alebo samostatne pri špeciálnej diéte, pred spaním atď. V závislosti od telesnej hmotnosti a energetickej potreby užívajte 1–4 dávky denne. Vždy ráno a po tréningu, ostatne dávky podľa potreby.

Veľkosť jednej dávky:1 odmerka (25 g)% ODD
Počet dávok v balení: (700 g)28
Počet dávok v balení: (2 000 g)80
Počet dávok v balení: (4 000 g)160
Hodnoty jednej dávky
Kalórie87 kcal
Kalórie z tukov1 kcal
Tuky celkom0,1 g*
Nasýtené tuky< 0,1 g*
Cholesterol< 10 mg*
Sodík47 mg*
Draslík110 mg6 %
Sacharidy celkom0,6 g*
Cukry0,6 g*
Vláknina0 g*
Bielkoviny21 g*
L-glutamín250 mg*

* Nie je stanovená odporúčaná denná dávka.

Zloženie:

Cross-flow mikrofilter a izolát srvátkovej bielkoviny ultrafiltrovaného (obsahujúci beta laktoglobulín, alfa laktalbumín, hovädzí sérový albumín, imunoglobulín G, laktoferín, obsah glykomakropeptidu proteínové microfractions), kakaový prášok (10-12%), aróma (čokoláda), L-glutamín, umelé sladidlá (sukralóza, acesulfam K), Whey Protein hydrolyzát.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Vysokoproteínová diéta nezabezpečí dostatok vlákniny. Dbajte na dostatočný príjem tekutín, vyšší príjem bielkovín zvýši potrebu tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Alergénové upozornenie: Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, vaječné bielka, lepok a arašidy.

Hmotnosť4000 g
Balenie

4000 g

Výrobca

Scitec Nutrition

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.