GB-moxy-lemon-lime250ml-bestbody.sk

Moxy BCAA + Energy Drink 250ml – GymBeam

0,95 €

Moxy bcaa+ Energy Drink je energetický nápoj s obsahom 4 g BCAA bez cukru a umelých farbív

Skladom

MNOŽSTVO

Moxy bcaa+ Energy Drink je energetický nápoj s obsahom 4 g BCAA bez cukru a umelých farbív (príchuť citrón-limetka)

Moxy bcaa+ Energy Drink je RTD (ready to drink) nápoj v plechovke, ktorý má vysoký obsah BCAA rozvetvených aminokyselín – leucín, izoleucín a valín, v pomere 2:1:1. V jednej dávke obsahuje až 4000 mg BCAA, ktoré patria medzi esenciálne aminokyseliny, a preto ich športovci musia prijímať v strave alebo formou doplnkov výživy. BCAA sa podieľajú na syntéze bielkovín, počas ktorej vznikajú bielkoviny potrebné pre rast a udržanie svalovej hmoty. 

 V jednom Moxy bcaa+ Energy Drinku nájdete tiež 80 mg kofeínu a vitamíny B3, B6, B9 a B12. Kofeín pomáha zlepšovať bdelosť a pozornosť počas tréningu. Vitamíny B6 a B9 prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, a zároveň znižujú únavu a vyčerpanie. Taktiež podporujú fungovanie imunitného a nervového systému.

Vitamín B3 (niacín) prispieva látkovej premene, fungovaniu nervového systému a zachovaniu zdravých slizníc. Vitamín B12 pomáha k správnemu fungovaniu imunitného systému, zníženiu únavy a vyčerpania, tvorbe červených krviniek, látkovej premene a fungovaniu nervového systému. 

Moxy bcaa+ Energy Drink je navyše úplne bez cukru a umelých farbív, a má len 11 kalórií. Je vhodný pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí, ktorí ocenia jeho kvalitné zloženie a účinky pred a po tréningu. Odporúčame ho aj ako praktický nápoj pri šoférovaní, v práci či na cestách. Poslúži vám ako osviežujúca verzia energy drinku bez cukru s vysokým obsahom BCAA.

Moxy bcaa+ Energy Drink a jeho výhody

  • praktický a funkčný RTD nápoj v plechovke
  • obsahuje až 4000 mg BCAA
  • je obohatený o kofeín a vitamíny skupiny B
  • je bez cukru a umelých farbív
  • má len 11 kalórií
  • je vhodný pre športovcov a aktívnych ľudí

 

Odporúčaná maximálna dávka sú 3 plechovky denne.

Nutričné hodnoty250 ml (plechovka)
Energetická hodnota46,7 kJ/11 kcal
Tuky0 g
Sacharidy0 g
Cukry0 g
Bielkoviny2,8 g
Soľ0,25 g
BCAA4000 mg
 z toho L-leucín2000 mg
 z toho L-izoleucín1000 mg
 z toho L-valín1000 mg
Kofeín80 mg
Vitamín B3 (Niacín)16 mg
Vitamín B61,4 mg
Kyselina listová200 μg
Vitamín B122,5 μg

Voda, L-leucín, L-valín, L-izoleucín, regulátor kyslosti – kyselina citrónová, oxid uhličitý, aróma, kofeín, sladidlá (acesulfám draselný a sukralóza), vitamíny (niacín – nikotínamid, vitamín B6 – pyridoxín hydrochlorid, kyselina listová – kyselina pteroylmonoglutámová, vitamín B12 – kyanokobalamín), farbivo: beta-karotén.

Upozornenie: Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí. Obsahuje kofeín. Dodržujte odporučenú dennú dávku.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.