BCAA Amino 4:1:1 240 kaps - Mega Pro

BCAA Amino 4:1:1 240 kaps – Mega Pro

18,78 € 14,19 €

BCAA sú bezpochyby najdôležitejšie aminokyseliny v pred a potréningovom období. Je známe, že telo pri intenzívnej námahe premieňa BCAA na energiu.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

BCAA Amino 4:1:1 240 kapsúl

4:1:1 Amino BCAA podporuje každého tvrdo trénujúceho športovca v priebehu diéty a extrémnoho zaťaženie organizmu pri tréningu. Produkt 4:1:1 Amino BCAA Vám zaistí kvalitní zdroj aminokyselín. Aminokyseliny predstavujú základný stavebný prvok bielkovín, ktoré sa podieľajú na raste a udržaní svalovej hmoty.

Informácie výrobcu:

Aminokyseliny BCAA spoločne tvoria až 35 % z obsahu všetkých aminokyselín tvoriacich svalové tkanivo. Táto trojica zahrňujúca L-valin, L-leucin a L-isoleucin je jednou z najdôležitejších zložiek v ľudskom tele podieľajúcich sa na tvorbe svalovej hmoty.

Pri namáhavej fyzickej práci dochádza vždy k zvýšenej spotrebe BCAA a bez ich dostatočného doplňovania dochádza k zvýšenému katabolizmu svalových bielkovín, tým pádom zhoršenej regenerácii, následnému úbytku svalové hmoty a poklesu fyzickej výkonnosti, predovšetkým zníženie sily.  Naopak vďaka pravidelnému dávkovaniu 4:1:1 Amino BCAA doplníte aminokyseliny BCAA, ktoré Vaše svaly toľko potrebujú.

4:1:1 Amino BCAA obsahuje komplex tých najkvalitnejších vetvených aminokyselín v optimálnom pomere, a to 4:1:1 (L-leucin : L-valin : L-isoleucin). Je to práve L-leucin, ktorý sa vyznačuje najsilnejšími účinkami medzi rozvetvenými aminokyselinami, a preto 4:1:1 Amino BCAA od Mega Pro tento poznatok využíva a prináša tak silnú receptúru pre serióznych kulturistov a silových športovcov.

 

  • užívajte 4 kapsle produktu 4:1:1 Amino BCAA pred alebo ihneď po tréningu
  • zapite 200 – 300 ml vody alebo iným Vaším obľúbeným nápojom
v 1 kapsuly v dávke 4 kapsule
L-Isoleucin87,5 mg350 mg
L-Leucin350 mg1400 mg
L-Valin87,5 mg350 mg

fosfát vápenatý, kapslová želatina, stearát hořečnatý

Balenie

240 kaps

Výrobca

Mega Pro

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.