MEGA BCAA 1400 / 180 kaps

MEGA BCAA 1400 / 180 kaps – Scitec Nutrition

29,26 € 22,80 €

Mega BCAA 1400 je produkt, ktorý obsahuje esenciálne aminokyseliny, ktoré slúžia na podporu regenerácie, majú antikatabolické účinky a na podporu imunity.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

MEGA BCAA 1400 Scitec Nutrition

BCAA aminokyseliny (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) sú esenciálne z dvoch pohľadov: a) organizmus si ich nedokáže syntetizovať sám; b) svalstvo pod vplyvom stresu (napr. v prípade nedostatku potravy alebo po tréningu) využíva práve BCAA aminokyseliny. Leucín je jednou z najdôležitejších esenciálnych aminokyselín patriacich do skupiny BCAA, ktorá v svalstve podporuje stimuláciu bielkovinovej syntézy. Pre svalové bunky je vysoká hladina leucínu anabolickým signálom. Leucín má antikatabolické účinky (bráni odbúravaniu svalovej hmoty) a podporuje regeneráciu. Pozitívne účinky boli zaznamenané pri dopĺňaní leucínu do organizmu aj pri vyššom príjme bielkovín a dokonca aj v kombinácii s rýchlo využiteľnou bielkovinou. Počas ťažkej fyzickej námahy dokážu svalové bunky zužitkovať BCAA aminokyseliny aj v procesoch získavania energie a preto majú energizujúce, anabolické aj antikatabolické účinky. Vitamíny B5, B6 a B12 sú takisto esenciálne výživné látky zohrávajúce dôležitú úlohu pri syntéze bielkovín, sacharidov, tukov a erytrocytov. Podporujú optimalizáciu krvného obehu, imunitného systému, hormonálnych zmien a správnu činnosť mozgu a nervovej sústavy.

Užívajte 1-3 dávky denne pred a po tréningu aj pred spánkom.

2 kapsule
Vitamin B5 5,3 mg
Vitamin B6 1,3 mg
Vitamin B12 0,67 mcg
L-Leucin 1250 mg
L-Isoleucin 625 mg
L-Valin 625 mg

L-leucín, L-izoleucín, L-valín, D-pantothenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín, mikrokryštalická celulóza, želatína (kapsule)

Balenie

180 kaps

Výrobca

Scitec Nutrition

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.