Beef Amino Hydro 24000 mg 325 tbl

Beef Peptides Beef Amino 300 tbl – Extrifit

35,88 € 29,40 €

Beef Amino 24000 obsahuje hovädzie aminokyseliny. Ich užívaním sa podporuje rast svalovej hmoty a prispieva k ich udržiavaniu pri náročnom tréningu.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Prípravok Beef Amino 24000 obsahuje hovädzí izolát s typickým aminospektrom hovädzieho mäsa. Ide o jedinečný produkt s koncentráciou až 92,2 % viazaných aminokyselín. Ich užívaním podporíte rast svalovej hmoty. Prispieva k udržiavaniu svalovej hmoty pri náročnom tréningu či v takých prípadoch (napr. redukčná diéta), kedy je svalová hmota ohrozená katabolizmom. Každá jedna tableta obsahuje až 2000 mg hovädzích bielkovín a minimálny podiel tabletkových látok.
Beef Amino 24000 je produkt, ktorý prispieva k nárastu svalov a k udržiavaniu svalovej hmoty v momentoch, kedy je ohrozená katabolizáciou.
Moderná technológia výroby umožňuje spracovanie suroviny, akou je hovädzie mäso, do podoby doplnkov, ktoré sa vyznačujú ďaleko rýchlejšou a lepšou stráviteľnosťou a tiež praktickou použiteľnosťou, v porovnaní s hovädzím, a pritom sa zachovajú všetky výhody, ktoré hovädzie má. Predovšetkým aminospektrum veľmi vhodné pre silové športy, vrátane kulturistiky.
Prípravok Beef Amino 24000 obsahuje hovädzí proteinový izolát s typickým aminospektrom hovädzieho mäsa. Tento hovädzí proteinový izolát, použitý na výrobu Beef Amino 24000, je sprejovo sušený vývar, ktorý obsahuje až 99 % aminokyselin. Neobsahuje žiadne tuky a cukry!
Beef Amino 24000 vďaka výhodám použitých surovín a technológiám ich spracovania obsahuje celých 92,2 % viazaných aminokyselín! Každá jedna tableta tak obsahuje až 2000 mg hovädzích bielkovín a tiež minimálne množstvo tabletkových látok. To je základná prednosť tohto produktu.
Beef Amino 2400 využívajú športovci, ktorí chcú podporiť rast svalov a prispieť k udržaniu svalovej hmoty aj pri náročnom tréningu či počas iných situácií (napr. redukčnej diéty), kedy je ohrozená katabolizmom. Pri výrobe je použitá najmodernejšia, úplne nová a prelomová, technológia – tzv. “3násobný pre-pressing”. Prostredníctvom tejto jedinečnej metódy výroby sa docieli, že iba 2 tablety Beef Amino 24000 obsahujú plných 4000 mg čistých hovädzích bielkovín a iba absolútne minimálne množstvo pomocných tabletkových látok. A to všetko až 10krát menej, ako pri iných tabletovaných výrobkoch. Tieto moderné aminokyselinové tablety Beef Amino 24000 obsahujú vďaka tejto novej technológii výroby iba čistý hovädzí proteinový izolát, a to v celom objeme každej jednej tablety. Pritom sú oveľa menšie a ľahko sa prehĺtajú. Najviac dôležitou prednosťou metódy pre-pressing je to, že nemusíte konzumovať neprimerané množstvo iných nestráviteľných látok, ktoré v konečnom dôsledku môžu spôsobiť tráviace problémy. Pri užívaní Beef Amino 24000 dodáte vašim svalom iba čisté proteíny prvotriedneho hovädzieho izolátu.

Beef Amino 24000 325 tablet

užívajte 4x denne 3 tablety Beef Amino 24000 najlepšie medzi jedlami, pred a po tréningu a pred spánkom
tablety zapite väčším množstvom vody

ZLOŽENIE

Beef Amino 24000 325 tablet

obsahuje: 99 % hovädzí izolát (sprejovo sušený hovädzí vývar), oxid kremičitý, stearát horečnatý

Balenie

325 tbl

Výrobca

Extrifit

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.