BCAA XPRESS 500g

BCAA XPRESS 500g – Scitec Nutrition

4.00 z 5
1 Hodnotenie

24,25 € 22,00 €

BCAA XPRESS je prášok na prípravu výborne vstrebateľného aminokyselinového nápoja s obsahom leucínu, izoleucínu a valínu na podporu kvalitnej regenerácie.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

BCAA XPRESS – Scitec Nutrition

 Bcaa Xpress je prášok na prípravu nápoja s obsahom leucínu, izoleucínu a valínu.

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), sa podieľajú na tvorbe dôležitej skupiny -aminokyselín. Rozvetvené aminokyseliny patria pre ľudský organizmus medzi 9 esenciálnych aminokyselín preto, že si ich telo nedokáže vytvoriť samo. Musí ich prijať zo zdrojov ako je strava a doplnky výživy.

BCAA tvoria viac ako 35% zásob zo všetkých esenciálnych aminokyselín, ktoré sa nachádzajú vo svalových bielkovinách. Leucín, izoleucín a valín patria medzi 3 nenahraditeľné aminokyseliny, ktoré vieme prijať iba z bielkovinového zdroja potravy. Počas namáhavej fyzickej aktivity sa odporúča rozvetvené aminokyseliny prijímať aj z iných zdrojov ako je strava, a tým sú doplnky výživy.

Výhody:

  • rýchlovstrebateľné BCAA
  • ideálny pomer aminokyselín 2:1:1
  • silný anabolický a anti-katabolický účinok
  • zvyšuje proteínovú syntézu
  • vylepšená rozpustnosť a chuť
  • zlepšuje a urýchľuje regeneráciu

Formula BCAA XPRESS od spoločnosti Scitec Nutrition obsahuje spomenuté 3 aminokyseliny v pomere 2:1:1. Je to vo forme prášku, z ktorého si následne môžete pripraviť nápoj. Užívanie vo forme nápoja dokáže ľudské telo rýchlejšie vstrebať, ako formula vo forme tabliet. Zároveň je to aj pohodlnejšie, pretože nápoj môžete popíjať kedykoľvek i počas tréningu.

Informácie pre alergikov

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašíd, zelera, rýb a kôrovcov.

Balenie

500 g = 100 dávok.

Príchute

Bez príchute

Užívajte 1–3 dávky 1–3-krát denne, najlepšie pred-počas tréningu a po ňom alebo pred spaním hlavne keď trénujete nalačno alebo bez športového nápoja. Každú 7 g dávku rozmiešajte minimálne v 250 ml vody alebo džúsu.

Obsah účinných látok v jednej dávke
L-Leucine 2500 mg
L-Valine 1250 mg
L-Isoleucine 1250 mg

Balenie

500 g

Výrobca

Scitec Nutrition

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Používam 4 deň teda nehodnotím účinok. Subjektívne odporná chuť pri rozmiešaní v čistej vode. Bod dole za nutnosť použiť šejker a ochutený nápoj.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.