BCAA Complex 300g (Muscle BCAA)

BCAA Complex 300g (Muscle BCAA) – Scitec Nutrition

4.00 z 5
1 Hodnotenie

17,74 € 13,21 €

BCAA Complex je zmes aminokyselín, ktorá je dobrým zdrojom vitamínu B6, podporuje tlmenie vyčerpanosti a pocitu únavy a kvalitnú regeneráciu.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

BCAA Complex Scitec Nutrition

Pri nových BCAA produktoch na trhoch je štandardom dominantný pomer leucínu 8:1:1 v porovnaní s ostatnými BCAA aminokyselinami. Pri dodržaní tohto pomeru už nie je potrebné ďalej zvyšovať dávku leucínu na zabezpečenie jeho vyššieho príjmu. Naša BCAA COMPLEX receptúra sa však nezastaví iba pri novom pomere BCAA aminokyselín. Populárny glutamín patrí medzi zložky vyššej kategórie a preto bol pridaný do produktu na zabezpečenie jeho vyššieho príjmu. Kvôli komplexnosti receptúry sme pridali aj aminokyselinu L-alanín, ktorá čo sa týka pomeru obsahu v živočíšnych bielkovinách zaostáva iba za leucínom. L-alaním sa nachádza vo veľkej miere najmä v mäse. BCAA COMPLEX aj dobrým zdrojom vitamínu B6, ktorý pomáha: regulácii hormonálnej aktivity; normálnej tvorbe energie výmenou látok; normálnej činnosti imunitného systému; tlmeniu vyčerpanosti a pocitu únavy; správnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu; správnej tvorbe červených krviniek.

Doporučuje sa užiť 1 dávku MUSCLE BCAA`S, úplne rozpustenú v 300 ml vody. Doporučuje sa dávku užiť tesne pred tréningom, alebo počas jeho trvania. Užitie ďalšej dávky je možné kedykoľvek, keď je pre maximalizáciu bielkovinovej syntézy potrebný príjem aminokyselín, napr. každé tri hodiny, ak sa doplnenie leucínových zásob neuskutoční z denného príjmu stravy.

1 dávka (10g) 100g
kalórie 10 kcal / 42 kJ 100 kcal / 450 kJ
sacharidy 2,4 g 24 g
L-Leucin 4000 mg 40 g
L-Isoleucin 500 mg 5000 mg
L-Valin 500 mg 5000 mg
L-Alanyl L-Glutamin 250 mg 2500 mg
Vitamin B6 1,7 mg 17 mg

L-leucín, dextróza, L-izoleucín, L-valín L-alanyl L-glutamín, kyselina citrónová, citrón aróma, aspartám, riboflavín na farbu, pyridoxín hydrochlorid.

Balenie

300 g

Výrobca

Scitec Nutrition

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    jedine 8:1:1 BCAA od scitecu.
    citronova prichut je dobra sama o sebe, pridana do proteinu (cokolada) sa to bije.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.