BCAA 1800 mg Mega Tablets 300 tbl - Extrifit

BCAA 1800 mg Mega Tablets 300 tbl – Extrifit

5.00 z 5
1 Hodnotenie

40,95 € 39,00 €

BCAA 1800 mg Mega Tablets sú aminokyseliny v najčistejšej forme, pri tréningu chránia svalovú hmotu a urýchľujú jej regeneráciu vhodné aj pre začiatočníkov.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Až 1800 mg v jedinej tablete! Žiadny cukor, žiadny tuk! Celosvetový unikát! BCAA za bezkonkurenčne najnižšiu cenu na trhu!

BCAA 1800 mg Mega Tablets sú vetvené aminokyseliny – L-leucín, L-valín a L-izoleucín vo voľnej forme (Free form). V tej najčistejšej forme, aká je na svetovom trhu dostupná! Každá jedna tableta obsahuje 1800 mg (!) BCAA! To je celosvetový unikát! Najvyšším bonusom je, že neobsahujú žiadny cukor, ani tuk! Takáto čistota produktu je dosiahnutá vďaka novej výrobe tabliet – úplnou minimalizáciou obsahu spojivových látok, a to len 1,5%! (Iní výrobcovia takýchto produktov používajú bežne 20 až 40% nestráviteľných spojív). Parametre BCAA 1800 mg Mega Tablets sú vyhovujúce požiadavkám aj špičkových športovcov! Hovoríme o najčistejšom zdroji vetvených aminokyselín BCAA, ktoré zabezpečia maximálnu ochranu svalovej hmoty pred katabolizmom a podporia zrýchlenie regenerácie!

Vhodný pomer vetvených aminokyselín je 2:1:1

BCAA 1800 mg Mega Tablets obsahujú dvakrát viac leucínu (900 mg) ako izoleucínu (450 mg) a valínu (450 mg). Leucín je považovaný za najdôležitejší z BCAA pre procesy prebiehajúce vo svaloch pri tréningu a po ňom. Je však nutné prijímať všetky tri BCAA. Pomer 2:1:1 zodpovedá fyziologickej potrebe jednotlivých BCAA aj ich zastúpenie vo svalovom tkanive a tým sa zabezpečí ich najvyššej efekt. Pri vyšších dávkach leucínu nemusí dôjsť k jeho väčšiemu využitiu, pretože platí Rubnerův zákon limitný aminokyseliny (využitie aminokyselín z prijatých bielkovín závisí na obsahu najmenej zastúpené esenciálne aminokyseliny) a Wolfov zákon o nadbytku esenciálnych aminokyselín (príjem ľubovoľné esenciálne aminokyseliny vo veľkom nadbytku narušuje metabolizmus ostatných aminokyselín a zosilňuje prejavy limitný aminokyseliny). Pomer 2:1:1 je teda ten najvhodnejší.

Kedy užívať BCAA 1800 mg Mega Tablets:

Pre všetkých športovcov, ktorí tvrdo trénujú a usilujú o maximálny nárast svalovej hmoty či redukciu tuku. Pri intenzívnom tréningu chráni BCAA svalovú hmotu pred katabolizmom a jej “spálením” a po ňom urýchľujú regeneráciu a zrýchľujú nárast novej svalovej tkaniva! Preto sa BCAA užívajú ako pred tréningom, počas tréningu aj po tréningu!

  • začiatočníci a mierne pokročilí športovci užívajte 2 tablety BCAA 1800 mg dvakrát denne medzi jedlami
  • pokročilí športovci nad 80 kg a kulturisti, užívajte 4 tablety BCAA 1800 mg dvakrát denne medzi jedlami
  • v tréningové dni užívajte 2-4 tablety pred tréningom a po tréningu
  • balenie 150 tabliet efektívne ochráni Vašu svalovú hmotu a podporí anabolické procesy vo svaloch na dlhých 38 dní!
  • balenie 300 tabliet na 2 až 4 mesiace
Aminokyseliny2 tablety
L-leucín1 800 mg
L-izoleucín900 mg
L-valín900 mg
Celkom BCAA3 600 mg

L-leucín, L-valín, L-izoleucín, stearát horečnatý

Balenie

300 tbl

Výrobca

Extrifit

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    dobra koncentracia na tabletu aj ked su obrovske 😀 ale extrifit je vyborna firma a preferujem hlavne tieto BCAA

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.