BCAA 1000 / 100 tbl

BCAA 1000 / 100 tbl – Scitec Nutrition

11,69 € 9,47 €

BCAA 1000 je zmes aminokyselín s rozvetveným reťazcom, najmä leucínu, izoleucínu a valínu s B-Vitamínmi, ktorá podporuje metabolizmus a regeneráciu.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

BCAA 1000 Scitec Nutrition

BCAA aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, najmä leucín, izoleucín a valín, tvoria významnú skupinu aminokyselín. BCAA aminokyseliny patria pre ľudský organizmus medzi 9 esenciálnych aminokyselín, ktoré si nedokáže sám syntetizovať. Jediným zdrojom týchto aminokyselín je preto každodenná pestrá vyvážená strava a doplnky výživy. BCAA aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria viac ako 35% zásob esenciálnych aminokyselín v bielkovinách svalov. Súčasťou receptúry sú aj vitamíny B5, B6 a B12. Tieto vitamíny napomáhajú normálnej tvorbe energie látkovou premenou, tlmia vyčerpanosť a pocit únavy. Kyselina pantoténová (vitamín B5) prispieva k správnej syntéze steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých látok potrebných na prenos podnetov v nervových bunkách. Vitamín B6 prispieva k správnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu. Spolu s vitamínom B12 pomáhajú normálnej činnosti imunitného systému.

Užívajte denne 2-4 dávky! Aplikujte pred a po tréningu a v čase keď hrozý nebezpečenstvo katabolizmu, napr. pred spánkom.

2 kapsule
Vitamín B5 4 mg
Vitamín B6 1 mg
Vitamín B12 0,5 mcg
L-leucín 860 mg
L-izoleucín 420 mg
L-valín 420 mg

L-leucín, L-izoleucín, L-valín, kalcium-D-pantotenát, pyridoxín-hydrochlorid, kyanokobalamín, protihrudkujúca látka: (mikrokryštalická celulóza), želatínová kapsula.

Balenie

100 tbl

Výrobca

Scitec Nutrition

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.