Amino X 435g

Amino X 435g – BSN

5.00 z 5
1 Hodnotenie

15,90 €

Amino X je produkt, ktorý predstavuje prielom medzi produktmi vetvených aminokyselín, ponúka podporu a regeneráciu svalstva ako aj jeho rast.

Amino X 435g - BSN - melon SkladomMelón 15,90 €
Amino X 435g - BSN - ovocny-punc SkladomOvocný punč 15,90 €
Amino X 435g - BSN - zelene-jablko SkladomZelené jablko 15,90 €
Amino X 435g - BSN - cola-lime SkladomCola-Lime 15,90 €
Amino X 435g - BSN - visna-cola Dostupnosť 1-5 dníVišňa-Cola 15,90 €
Amino X 435g - BSN - cola Dostupnosť 1-5 dníCola 15,90 €
Amino X 435g - BSN - blue-raspberry Dostupnosť 1-5 dníBlue raspberry 15,90 €
Zrušiť výber

Za mnohé roky, ktoré je firma BSN na trhu, dodala na trh radu suplementov na budovanie svalstva. Najnovším doplnkom, ktorým chce doplniť rad zaujímavých a inovatívnych produktov, prináša na trh najnovší doplnok a to AMINO X.

Je to v podstate prielom medzi produktmi vetvených aminokyselín na súčasnom trhu. Jedinečné, prvé šumivé, instantné BCAA.

AMINO X podporujú:

  • Glykogénovú resyntézu
  • Citlivosť na inzulín
  • Antikatabolizmus a teda ochranu svalov
  • Rýchlejšiu regeneráciu
  • Svalovú vytrvalosť
  • Odolnosť voči únave svalov

AMINO X od značky BSN
Na trhu prvý šumivý, aminokyselinový, instantný výrobok. Obsahuje 10 g mikronizovanej aminokyselinovej antikataboiznej zmesi v jednej dávke. Výhodou je obsah cukru, ktorý je 0 g. Vyznačuje sa množstvom 500 anabolických IU vitamínu D v jednej dávke. Vzhľadom na fakt, že neobsahuje kofeín sa môže užívať kedykoľvek počas dňa bez ohľadu na to či je ráno, alebo neskorá noc. Dokonale sa rozpúšťa, nezanecháva žiadne hrudky.

Dávkovanie: 

Zmiešajte jednu dávku (1 odmerku, 14,5 g) s 225 ml studenej vody. Po zmiešaní s vodou ihneď vypite. Užívajte po tréningu. Dennú dávku môžete zvýšiť až na dve odmerky. Pre zaistenie čo najlepších výsledkov konzumujte Amino X 20-30 minút pred konzumáciou jedla alebo koktailu. Pre maximalizáciu účinkov vypite počas dňa minimálne 3 litre vody a konzumujte stravu bohatú na bielkoviny a sacharidy. Amino X začne vyvolávať maximálny účinok v 3 až 12 týždni.

Zloženie:

Aminokyseliny (zmes BCAA (L-Leucín, L-Valín, L-Isoleucín), L-Alanín, L-Taurín, L-Arginín), emulgátor (sójový lecitín), regulátory kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná, sóda bikarbóna), príchute, farbivá (z červenej repy, kurkumín), sladidlá (sukralóza, acesulfam draselný), vitamíny (cholecalciferol, Pyridoxine Hydrochloride).

Hmotnosť435 g
Balenie

435 g

Výrobca

BSN

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Skvelé Bcaa obohatené o dalšie aminokyseliny,dobrá formulka od BSN,chuť Watermelon je mna ale chutia mi aj ostatne,citeľne lepšia regenerácia.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.