Amino Hydro 300 tbl - Extrifit

Amino Hydro 300 tbl – Extrifit

5.00 z 5
1 Hodnotenie

28,00 €

Amino Hydro je vynikajúci prostriedok pre podporu rastu svalovej hmoty a výbornú regeneráciu, obsah čistých aminokyselín v každej tablete 85%.

Absolútna špička medzi aminokyselinami. Amino Hydro sú úplne nové hydrolyzované (predtrávené) aminokyseliny vyrobené z hydrolyzovaného srvátkového izolátu, srvátkového proteínového koncentrátu a hydrolyzovaného srvátkového koncentrátu.

 

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Amino Hydro je vynikajúci prostriedok pre podporu rastu svalovej hmoty

V čom sú nové Amino Hydro unikátne:

  • veľmi silné hydrolyzované (predtrávené) aminokyseliny s absolútnym minimom spojív
  • obsah čistých aminokyselín je 85% v každej tablete

Popis Amino Hydro:

Amino Hydro obsahuje komplex všetkých potrebných aminokyselín v špičkovej kvalite: aminokyseliny v peptidových väzbách, hydrolyzované aminokyseliny v polypeptidových väzbách s krátkym reťazcom as prirodzeným podielom stopového množstva voľných aminokyselín rozpustných v krvi. Amino Hydro obsahuje kombináciu 2 hydrolyzovaných surovín – koncentrátu a izolátu. Peptidy sú rozložené v molekulárnom hmotnostnom profile od menej ako 500 Daltonov, až po viac ako 10 000 daltonov. Amino Hydro vyniká veľmi nízkym obsahom sacharidov a tukov.

Najmodernejšia technológia výroby:

Vďaka použitiu najmodernejšej technológie – tzv pre-pressing obsahuje každá tableta len minimálne množstvo pomocných tabletovacích látok. Moderné aminokyselinové tablety Amino Hydro sú vďaka tejto najnovšej metóde výroby príjemne malé, ľahko prehltnuteľné a nezaťažujú tráviaci trakt.

  • 3x – 4x denne 3 tablety Amino Hydro, najlepšie medzi jedlami
  • pred, po tréningu a pred spánkom
  • tablety Amino Hydro 4000 zapite väčším množstvom vody

AMINO HYDRO

srvátkový hydrolyzovaný izolát 90%, srvátkový proteínový koncentrát 80%, srvátkový hydrolyzovaný koncentrát 80%, L-lyzín, rastlinný stearát horečnatý

 

Balenie

300 tbl

Výrobca

Extrifit

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    vinikajúca kvalita, tablety nie su až také veľké ako majú iní výrobcovia a s Amino Hydro som cítil naozaj kvalitnejšiu regeneráciu cena je trošku vyššia ale rozhodne sa oplatia.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.