POWER SYSTEM FITNESS ROLLER PS-4050

Power System Fitness Roller PS-4050

17,90 € 15,60 €

Fitness Roller – penový valec na cvičenie a uvoľnenie stuhnutých svalov, ktorý zaisťuje zvýšenie svalového rozsahu a napomáha zotavovaniu zo zranení.

Power System Fitness Roller PS-4050 - zelena Dostupnosť 1-5 dníZelená 17,90 € 15,60 €
Power System Fitness Roller PS-4050 - oranzova Dostupnosť 1-5 dníOranžová 17,90 € 15,60 €
Power System Fitness Roller PS-4050 - ruzova Dostupnosť 1-5 dníRužová 17,90 € 15,60 €
Zrušiť výber

Penový valec Fitness Roller je masážna pomôcka pre zlepšenie celkovej pohyblivosti, zvýšenie svalového rozsahu, zlepšenie rovnováhy a chôdze. Špeciálny dizajn tohto výrobku umožňuje cielenú masáž a celkovú svalovú integráciu. Tento roller je navrhnutý pre automasážne uvoľňovacie techniky – uvoľnenie a relaxáciu natiahnutých a stuhnutých svalov pri a po tréningu, zníženie bolestivosti svalového systému a kĺbov, zvýšenie cirkulácie krvi a obnovenie elasticity vo svaloch.

Pri pravidelnom používaní znižuje riziko zranenia, napomáha zotaveniu zo zranenia a pripravuje svaly na nadchádzajúcu záťaž a maximálny výkon. Je vyrobený z kvalitnej peny EVA a tvrdého dutého jadra z materiálu ABS (polymér akrylonitril, butadién a styrén), odolnému voči mechanickému poškodeniu. Pevný dutý stred tak poskytuje robustnú konštrukciu s dlhou životnosťou. Valec má typický 3D povrch, ktorý simuluje ruku maséra – široké ploché tvary simulujú dotyk dlane, dlhé duté tvary simulujú dotyk prstov a malé pevné tvary končeky prstov. Tieto materiály vytvárajú vysoko odolný produkt, ideálny pre nevyhnutné každodenné cvičenie a masáž.

 

Farba

Oranžová, Ružová, Zelená

Výrobca

Ariana

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.