atp-vitamin-c-bestbody

Vitamín C 1000 mg / 60 tbl + šípky + bioflavonoidy – ATP

5,50 € 3,90 €

Vitamín C je jedným z najčastejšie užívaných doplnkov vitamínov. Je to silný antioxidant a je rozhodujúci pri tvorbe protilátok.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Vitamín C je jedným z najčastejšie užívaných doplnkov vitamínov. Je to silný antioxidant a je rozhodujúci pri tvorbe protilátok.

Vitamín C pomáha zaistiť optimálne fungovanie imunitného systému, posilňuje spojivové tkanivá a chráni ďalšie vitamíny pred oxidáciou. Naše telo nedokáže syntetizovať túto užitočnú živinu. Preto je jeho doplnenie veľmi dôležité pre zdravé bývanie.

Vitamín C 1000 je formulovaný s ružovými boky a citrusovými bioflavonoidmi a poskytuje optimálne hladiny vitamínu C na podporu zdravia. Rose Hips je prírodný zdroj vitamínu C a citrusové bioflavonoidy poskytujú ďalšiu antioxidačnú podporu.

Dávkovanie:

1 tableta 1 x denne

Nutričné ​​informácie1 tableta
Vitamín C (ako kyselina askorbová)1 g (1 000 mg) / 1 250% DV
Citrusové bioflavonoidy25 mg
Šípky (sušené ovocie)50 mg

DV – denná hodnota

Zloženie: kyselina askorbová, šípky, bioflavonoidy citrusu, mikrokryštalická celulóza, protispekavé činidlo: fosforečnan vápenatý, stearát horečnatý.

Pokyny: Ako doplnok výživy užívajte 1 tabletu denne alebo podľa pokynov lekára. Piť veľa vody.

Upozornenia: Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Držte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte na suchom mieste pri teplote 25 ° C, dobre uzatvorený. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym použitím alebo skladovaním. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Obsah balenia: 60 tabliet (± 5%)

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.