Maxi Giant Mass 2500 / 5000g

Maxi Giant Mass 2500 / 5000g – ATP

44,70 € 32,50 €

Maxi Giant Mass 2500 je vynikajúci proteínovo-sacharidový preparát, ktorý zabezpečuje dostatok energie pre tréning a nárast kvalitného svalstva.

Maxi Giant Mass 2500 / 5000g - ATP - banan Dostupné na požiadavkuBanán 44,70 € 32,50 € Napíšte nám
Maxi Giant Mass 2500 / 5000g - ATP - vanilka Dostupné na požiadavkuVanilka 44,70 € 32,50 € Napíšte nám
Maxi Giant Mass 2500 / 5000g - ATP - holandska-cokolada Dostupné na požiadavkuHolandská čokoláda 44,70 € 32,50 € Napíšte nám
Zrušiť výber

Maxi Giant Mass je vynikajúci proteínovo-sacharidový preparát vyrobený z tých najlepších zdrojov bielkovín s precízne zostaveným sacharidovým komplexom. Obohatený je o starostlivo vybrané podporné látky zvyšujúce účinnosť a spektrum použitia. Zmes jednoduchých a komplexných sacharidov zabezpečí organizmu dostatok energie na tréning a na každodennú aktivitu. Maxi Giant Mass v optimálnom pomere obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, zásluhou použitia iba tých najlepších zdrojov bielkovín a najmä vysokým podielom srvátkovej bielkoviny. Maxi Giant Mass obsahuje okrem energeticky nabitých sacharidov a na esenciálne aminokyseliny bohatých bielkovín aj aktívne látky vo forme špeciálnej zmesi. Tieto látky boli pridané za účelom zvýšenia anabolizácie a maximalizácie rastových a regeneračných procesov po intenzívnej tréningovej záťaži. Zmes týchto aktívnych látok obsahuje kreatín monohydrát, antikatabolicky pôsobiace rozvetvené aminokyseliny BCAA, anabolickú aminokyselinu L-glutamín, energeticky účinné a stimulujúce látky L-karnitín, inozín a taurín a takisto aj celé spektrum vitamínov a minerálov. Maxi Giant Mass je v súčasnosti jedným z najkomplexnejších gainerov na trhu. Jeho cieleným používaním v kombinácii s pravidelným tréningom a vhodným stravovaním dochádza k nárastu sily, zväčšovaniu svalovej hmoty a k výraznému urýchleniu regeneračných procesov v organizme.
Výhody výrobku: optimálny pomer srvátkových proteínov a sacharidov, vysoký obsah anabolicky a energeticky aktívnych látok, pomáha zvýšiť hmotnosť a výkonnosť, pomáha syntéze kvalitnej svalovej hmoty

Rozmiešajte 35 g prípravku v 300-400 ml vody alebo nízkotučného mlieka. Prijímajte 2-3 nápoje denne, najlepšie medzi jedlami, pred a po tréningu.

Hmotnosť5000 g
Balenie

5000 g

Výrobca

ATP

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.