Carnitine Pyruvate 100 kaps

Carnitine Pyruvate 100 kaps – ATP

6,80 €

Carnitine Pyruvate je kombinácia účinkov karnitínu a pyruvátu, pomocou ktorej je možné možné zvýšiť schopnosť spaľovať zásoby tuku a zlepšiť látkovú výmenu.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Carnitine Pyruvate ATP

Kombináciou účinkov karnitínu a pyruvátu je možné zvýšiť schopnosť spaľovať zásoby tuku, najmä podkožného, a to tak, že sa výrazne zrýchli a zlepší látková výmena. Na pokrytie zvýšenej spotreby energie sa využijú v prvom rade nadbytočné tuky. Základom využitia preparátu v plnej sile je primeraná pohybovaá aktivita a vhodná strava (nízkokalorická). Tá je tiež impulzom pre ešte efektívnejšie využitie tohto doplnku výživu. Karnitín je dôležitý pomocník pri spaľovaní tukov vďaka schopnosti naväzovať na seba mastné kyseliny obsiahnuté v tukoch a umožňovaniu ich transportu cez mitochondriálnu membránu. V mitochondriách sa z týchto mastných kyselín vytvára energia pre svalové bunky a na fungovanie celého organizmu. Výhodou užívania karnitínu okrem pozitívneho vplyvu na spaľovanie tukov a redukciu hmotnoti je aj zlepšenie kvality svalového výkonu a optimalizácia činnosti srdcového svalu. Počas športového zaťaženia pyruvát pomáha organizmu rýchlejšie získať energiu pre mitochondrie, zvyšuje respiráciu na bunkovej úrovni a napomáha odbúravaniu ďalších tukov.

Odporúčame užívať 3 kapsule 30 minút pred tréningom. Zapiť dostatočným množstvom vody.

L-Karnitíntartrát, Pyruvát vápenatý, transparentné želatínová kapsula, látka protihrudkujúca: fosforečnan vápenatý E341, Stearát horečnatý E470b.

Balenie

100 kaps

Výrobca

ATP

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.