Buffered Creatine Complex 240 kaps

Buffered Creatine Complex 240 kaps – ATP

17,70 € 13,95 €

Buffered Creatine Complex je výživový doplnok, ktorý slúži na dopĺňanie množstva kreatínu v tele, ktorý je potrebný pre budovanie svalov a na zvýšenie sily.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Buffered Creatine Complex ATP

Kreatín je látka vlastná telu, ktorá sa nachádza v každej ľudskej bunke ako zdroj bunkovej energie ATP. Zásoby kreatínu obsiahnutého v organizme predstavujú 100 – 150g . Ich množstvo závisí od hmotnosti tela a množstva svalovej hmoty. Z tohto množstva sa denne využije 2 – 4 g kreatínu na bežné fyzické aktivity. Polovicu z tohto množstva si je telo schopné vyprodukovať samo, zvyšok však musí byť dodaný do organizmu potravou. Denná dávka by pritom predstavovala približne 500 g hovädzieho mäsa alebo rýb, ale to je z praktického hľadiska komplikované, a preto sa odporúča dopĺňanie kreatínom.

Užívajte 4 kapsule Buffered Creatine Complex 30 minút pred tréningom a 4 kapsule ihneď po tréningu. Zapite dostatočným množstvom vody.

mikronizovaný kreatín monohydrát, arginín alfa ketoglutarát, trikreatín malát, kreatín etyl ester, želatínová kapsula, uhličitan sodný, stearát horečnatý

Balenie

240 kaps

Výrobca

ATP

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.