BCAA MAX 200 kaps

BCAA MAX 200 kaps – ATP

5.00 z 5
2 Hodnotenie

10,56 €

BCAA MAX je Komplex najdôležitejších aminokyselín vysokej kvality, ktoré sú potrebné na zvýšenie kvality svalstva, na obnovu sily a urýchlenie regenerácie.

Skladom

MNOŽSTVO

BCAA MAX ATP

Komplex najdôležitejších aminokyselín vysokej kvality vo forme tabliet, ktoré organizmus zaťažovaný tréningom potrebuje na zvýšenie kvality a množstva svalovej hmoty, na obnovu sily a na urýchlenie regenerácie. Esenciálne vetvené aminokyseliny BCAA (l-leucín, l-valín, l-izoleucín) s rozvetveným reťazcom sú po dopravení do organizmu prednostne spracovávané svalovými bunkami a uvoľňované na energiu. Svalová hmota je tým chránená pred poškodením. Aminokyselina l-glutamín skracuje dobu potrebnú na regeneráciu po záťažových situáciách a zvyšuje imunitu.

Tieto aminokyseliny si ľudský organizmus nedokáže syntetizovať a musí byť prijatý stravou. Glutamín je neesenciálna biogénna aminokyselina. Je súčasťou proteínov a má dôležitú úlohu pri detoxikácii amoniaku a udržovaní dusíkovej rovnováhy v organizme.

Doplnok stravy, vhodný pre športovcov.

Minimálna denná dávka je 6 kapsúl pred tréningom a 6 kapsúl po tréningu. Prípadne si dávky rozdeľte do niekoľkých ďalších dávok v priebehu dňa.

Každú čiastkovú dávku zapite dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty:

v 1 kapsliv 1 dávke – 6 kapsúl
L-Glutamin100 mg600 mg
L-Isoleucin116 mg696 mg
L-Leucin75 mg450 mg
L-Valin67 mg402 mg

L-Isoleucin, L-Glutamin, L-Leucin, L-Valin, transparentní želatínová kapsula, protihrudkujúca látka: Stearan horečnatý E470b

Balenie

200 kaps

Výrobca

ATP

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    V pohode stačia tieto aminokyseliny .

  2. (overený zákazník)

    cenovo najvyhodnejsie BCAA, ktore kombinuje aj s glutaminom. Pocitujem omnoho lepsiu regeneraciu

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.