Amino Energy Oat Snack, tyčinka 70g

Amino Energy Oat Snack Bar 70g – Aone

5.00 z 5
1 Hodnotenie

1,66 € 1,40 €

Tyčinka vhodná pre každého. Obsahuje vysoké množstvo bielkovín a sacharidov. Jej využitie je neobmedzené. Veľmi obľúbená u študentov ale aj športovcov.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Amino Energy Oat Snack Bar

Tyčinka vhodná pre každého !

Obsahuje vysoké množstvo bielkovín a sacharidov. Jej využitie je neobmedzené. Ak nemáte čas v práci jesť a vaše telo potrebuje energiu, tyčinka Amino Energy Oat Snack je tým správnym riešením. U žiakov základných a stredných škôl je veľmi obľúbená. Niekedý nemajú čas sa poriadne naraňajkovať ani nadesiatovať. Vybalia si túto tyčinkua  za pár sekúnd su najedení a majú energiu an zvyšok dňa.
Tyčinku Amino Energy Oat Snack využívajú aj športovo aktívni ľuďia (turisti, bicyklisti, bežci), ktorý potrebujú rýchly prísun sily a energie.

Vyskúšajte ju aj vy.

Kedykoľvek počas dňa medzi jedlami. Maximálne 2 tyčinky denne.

Výživová hodnota 70 g (1 Snack)
Energia 188 kcal / 781 kJ
Proteín (v sušine) 32 g
Sacharidy (v sušine) 27 g
Tuky (v sušine) 8 g

Proteínová zmes (mliečne a rastlinné bielkoviny, kolagénový hydrolyzát); invertný sirup, ovsený extrudát a vločky, glycerín, kakao, škorica, kypriaci prášok, zahusťovadlo: xanthan, zosilňovač chute: chlorid sodný; sladidlo: cyklamát sodný, sacharinát sodný, neohesperidín DC; konzervačná látka: sorban draselný

Balenie

70 g

Výrobca

Aone

1 hodnotení produktu

  1. Hneď po otvorení tyčinky sa mi pripomenuli Vianoce, vonia úplne ako perníček. Hodnoty má fakt dobré a chuťovo je skvelý :) Veľmi produkt na doplnenie energie medzi jedlami

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.